Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 09:23   #1161
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Pisałam już tutaj, że jestem ponad 7,5 roku od ostatniego zabiegu na łydki laserem aleksandrytowym (a jest ponoć to mniej skuteczny laser niż LS) i usunięte owłosienie nie odrosło. Tak że masz złe informacje (abstrahując już od tego, że nawet nie wiesz, co to jest dokładnie to SPTF, z którego chcesz skorzystać).

A pytanie skieruj raczej do wątku o IPL (chyba taki jest), bo ten dotyczy laserów, a nie urządzeń podszywających się pod nie.
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów, żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać, bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów... Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej. A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona. I przynajmniej nikogo nie reklamuję, tylko piszę o swoich odczuciach.
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując