Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki The Balm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-27, 19:35   #503
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez olcix Pokaż wiadomość
Mnie sie tego troszkę nazbierało:

Szminki the balm girls – Mai Billsbepaid (Velvety Nude) i Ima Goodkisser (różowo-koralowa)
Błyszczyk BalmShelter – Girly Girl – coral
Paletkę NudeTude
Róże:
Down Boy,
Frat Boy,
Cabana Boy,
Hot Mama,

Sexy Mama,
Bahama Mama
Betu -Lou
Mary - Lou
Korektor TimeBalm i Spot z zieloną herbatą
podkład BalmShelter

...chyba o niczym nie zapomniałam :P

Szminki są rewelacyjne, długo się utrzymują, są mocno kryjące, kolor można stopniować, mam wrażenie, że lekko chłodzą usta i mimo, że są matowe, to usta wyglądają na większe. Opakowania są brzydkie, ale jakość zawartości im to wybacza :P
Błyszczyk jak błyszczyk – transtaprentny, ładnie pachnie, ale więcej nie dokupię.
NudeTude utrzymuje się u mnie niezniszczalnie aż do zmycia na bazie UD lub ArtDeco. Dobrze napigmentowana. Kolory w sam raz (jak dla mnie )
Róże i pudry wszystkie są świetne i genialnie napigmentowane.
Korektory – zielony jest świetny, bardzo polecam, ten w słoiczku wymaga dobrego „podkładu” z kremu pod oczy, nie rozświetla, ale ma świetny kolor i całkiem nieźle kryje, jeśli się go dobrze nałoży. Jest ok, ale idealnego korektora pod oczy jeszcze nie znalazłam ;p
BalmShelter to jakiś totalny koszmarek i polecam trzymać się od niego z daleka

Jeśli kogoś interesuje jakaś dłuższa recenzja któregoś z tych produktów to śmiało pisać
Świetną kolekcję uzbierałaś. Kiedyś zastanawiałam się nad zakupem BalmShelter, ale skutecznie mnie zniechęciłaś
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując