Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 17:40   #2184
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Używam teraz revlona naked - totalny bubel strasznie podkreśla suche skórki, kolorystykę ma ładną wpadającą w żółte totny, dlatego skusiłam się na niego. W okresie letnim używałam rimmela wake me up, byłam z niego bardzo zadowolona. Problemem jest to, że wpada w różowe tony Miałam minerały annabelle do twarzy- istna masakra na mojej twarzy, sucha skorupa + błyszczenie. Moja skóra jest zaczerwieniona, suche skórki, najbardziej widoczne są na czole, powiekach, koło nosa i brodzie. Co do pielęgnacji na noc używam hydraluron+ dexeryl + retimax na powieki i pod oczy. Na dzień hydraluron + avene cicalfate. Avene pomimo, że to tłuścioszek dla mnie jest idealny pod podkład. Niedawno zaczęłam go używać, ale naprawdę widzę poprawę. Wiesz, to nie musi być koniecznie krem bb, może to być jakiś podkład nawilżający, może znasz jakiś godny polecenia?
Z podkładów które mają fajną kolorystykę i są nawilżające to najlepszym jakiego ostatnio użuwałam jest firming z Clarinsa. Mam wrażenie że on faktycznie nawilża. Ładnie wygląda na buzi i jak na podkład tego typu dobrze kryje. Nie powiniej podkreślać suchych skórek , ale polecam nakładać go wklepując i w te skórkowe miejsca w mniejszej ilości.

Ja sama obecnie używam Bobbi Brown Spf 15 foundation, to mój kwc. Jednak nie polece bo wiem że ma skrajne opinie mi mimo niewielkiego krycia robi fotoshop.

Najlepsze podkłady nawilżające na rynku ma Guerlain ale to już naprawdę drogie podkłady o " dziadowskiej kolorystyce". Ze względu na tą kolorystykę nie używam ich.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora