Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-26, 13:17   #3739
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Pokaż wiadomość
Dzięki za błyskawiczną i treściwą odpowiedź

Jeszcze takie pytanka (sorry za ich ogromną ilość, ale gdzie mam pytać jak nie na tym forum- po to ono jest...):

1 - Czy jeśli wiecie, że cały dzień spędzicie w domu lub wyjdziecie z domu dosłownie na chwilkę to też nakładacie filtr?
Bo przecież promienie UVA przenikają przez szybę i w domu też "nie jest bezpiecznie".


2 - Jak funkcjonujecie latem? Unikacie słoneczka za wszelką cenę w godzinach jego największego oddziaływania? Czy też w słońcu normalnie chodzicie na plażę itp.?
Ja np. w czasie urlopu wychodzę dopiero późnym popołudniem, przeraża mnie fotostarzenie i boję się tego okropnie... Ostatnio nawet latem nie jeżdżę nad wodę,choć uwielbiam pływać
Przez poprzednią zimę się filtrowałam, źle to wspominam. Robiłam to, bo stosowałam kwas salicylowy. W tę zimę też go używałam, ale juz bez filtra.
Każdy ma swoje powody dla których używa filtrów i są one różne. Ja źle znoszę słońce , dostaję wysypki i poparzeń, w ogóle nie lubię lata, źle się czuję w pełnym słońcu i przy upale. Na plażę siłą mnie nie zaciągnie, cieple kraje w ogóle mnie nie interesują. Filtruję się ze względu na wrażliwą skórę, nie przepadam za opalenizną. Ważny jest dla mnie wysoki SPF oraz komfort stosowania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora