Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 22:04   #192
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiecie co, umylam wlosy szamponem Gliss Kur, nalozylam maske na moze 10 minut i juz przy zmywaniu czulam, ze bedzie kiepsko. Wlosy byly szorstkie zamiast sliskie. Sa jeszcze mokre, ale przy czesaniu byly splatane. Chyba wroce do moich tuningowanych Kallosow. I to z podkulonym ogonem.
bo ona jest na regenerację a nie wygładzenie, szkoda, że nie podeszła...hmmm a moze inny sposób używania jej? np raz w tygodniu na całe włosy, a po zmyciu jej, na chwilkę kallosa dla wygładzenia, jak tak robiłem z waxem bo wax nie wygładzał włosów u po zmyciu stosowałem odzywke jakąkolwiek na chwile , do wygładzenia i zmiękczenia

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Fryz zakupiłam 1x palette e20 + 2x londa 18. Moje naturalne odrosty są już widoczne, poradzisz w jaki sposób to wszystko zaaplikować na włosy? Załączam zdjęcie.
ale po e20 wyjdzie żółtko a Ty masz dość jasne włosy. chcesz to rozrób z szamponem i zrob jakby kąpiel i nie trzymaj za długo, bo moze wysuszyć e20. londę nałóz sobie następnego dnia

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Fryz, wiesz moze cos na temat takiego brazu ??

albo te 3 następne aaaaaa zakochałam sie w kolorze i we fryzurze, ale na fryz sie nie odważę hahaha boskoooo, to jest jakis ciemny brąz chyba co nie?? Napisz chociaż jaki to poziom zdjecia od 2,3,4.
1 zdjęcie to jasny brąz (5) chłodny, a 2,3,4 moim zdaniem ciemny brąz ale wygląda jak czerń,czego wynikiem może byc flesh na zdjęciach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując