Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Pure Luxe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-25, 14:13   #356
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Porobilam swatche, duzo czasu mi to zajelo i nie podobaja mi sie, bo jakos kolory niektore sa przeklamane. Ale na kazdym monitorze inaczej to wychodzi :/

Moje refleksje na szybko:

Calamine Bar - mydelko mnie wysuszylo, sciagnelo mi buzie i nawet po nalozeniu erasera skorki byly podkreslone. Nie mniej pieknie pachnie, nie pieni się, czuć ze dobrze oczyszcza. Buzia po umyciu gladka aczkolwiek sucha.

Eraser w kremie - daje aksamitne wykonczenie i bardzo dobrze sie po nim rozprowadza minerały

Cienie - Fajne, ale narazie ochow i achow nie ma, bo byc moze jak sie nalozy odpowiednim pedzlem to będą wyraziste kolorystycznie. W swatchach palcem maziałam cienie.
Co prawda pomalowalam sie dwoma z nich, strasznie mi sie sypaly (nakldalam bardzo malo jakims zwyklym pedzelkiem - masakra, nie moglam rozetrzec bo doslownie sie ścierały :/ mam nadzieje wiec ze drozszy pedzel będzie się równał lepszy)

Pomadka - smierdzi wazeliną w czasie nakładania, kolor fajny, blyszczacy ale za jasny dla mnie

Podkłady - Buff - na stronie piszą ze to neutral, a on jest żółty. Babyface - NEUTRAL idealny dla mnie. Krycie w sumie bardzo małe. Przy 3 warstwach podkladu nie obejdzie sie bez korektora. Wg mnie YG z EGM kryl DUZO lepiej, wiec nie ma co porównywac chyba obydwu.

W zalaczniku swatche
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując