Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Pure Luxe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-27, 20:55   #359
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Hmm musze sie wypowiedziec.

Podklad ma ekstra kolor jak dla mnie, moze doslownie deko jasniejszy (badz jasnieje na twarzy), no ale on w ogole kryjacy nie jest. Nic a nic, wiec jak dzis zalozmy rano mialam zaczerwieniona twarz, to 3 warstwy podkladu nic nie daly, a 4 warstwy nie dawalam bo juz ta trzenia podkreslala mi troche skórki

Pure Luxury Powder, niby Primer, ale myslalam ze sprawdzi sie tez jako puder wykonczeniowy i bedzie macik.. no ale niestety.
(silk powder, silica, pearl powder, sericite, zinc oxide, iron oxide, mica.)


Dzis strasznie mi się japka swiecila. Jak nie stosowalam Erasera to mniej błyszczalam. Po za tym mam wrazenie ze Eraser mnie zapycha, bo dzis sie obudzilam z krostą na brodzie! a nie mialam tam pryszcza od marca jakos. No ale podoba mi sie ta gładkość.. tylko co z tego jak nie mam podkladu kryjacego, wtedy to by dopiero byl fotoszop (chyba )

Co do lipglossow - beznadziejne w moim odczuciu. Śmierdzą i po 3-4 godzinach na ustach sa białe placki

Myslalam ze dzis dostane LureBeauty, ale nie ma, wiec czekam na te dwa sample podkladow. W grudniu juz nic nie probuje, tylko zamowie z Lumiere.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując