Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 20:05   #28
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Osobiście uważam, że szampony drogeryjne to świństwo;/ Są bardzo naszprycowane chemią, łatwo uczulają i podrażniają, stąd łupieże i podobne dolegliwości. Nigdy nie kupiłam tam szamponu i nie kupię.Od kilku lat używam wyłącznie tych z apteki, a ostatnio kupiłam nawet w sklepie ze zdrową żywnością taki zupełnie naturalny szampon.Chciałam się przekonać czy to wina SLS, który był nawet w aptecznych szamponach (a w tym który kupiłam nei ma tego składnika), ale to chyba nie to.Głowa swędzi mnie nadal, choć może trochę mniej.Ale dużej poprawy nie ma.Dzisiaj znowu drapię się cały wieczór, choć niedawno myłam głowę (a wcześniej po myciu trochę przechodziło-tak jakby swędziała od tłustych włosów).Nie wiem, może to faktycznie ten łojotok, muszę się wybrać do dermatologa jeżeli mi nie przejdzie.Chociaż nie uśmiecha mi się ponowna wizyta.Tym bardziej, że na skórze jakiś wielkich zmian nie mam, nie jest nawet zaróżowiona...Kurcze, zazdroszczę ludziom,którzy mają "normalną" głowę i nie drapią się jak małpy;P
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując