Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-16, 22:16   #1449
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Ja tam nie widziałam dużej różnicy w działaniu między spiruliną a glinką zieloną (poza zapachem, który ciężko znieść w okolicy nosa), ale dam jej jeszcze szansę, bo czytałam o właściwościach ujędrniających i chcę jej spróbować do body wrappingu.

Ja zostawiam i glinkę i spirulinę do całkowitego wyschnięcia Głównie dlatego, że taka zielona glinka to dla mnie zawsze taka maseczka ratunkowa, fajnie mi zasusza wypryski i jak ją zostawię do wyschnięcia to lepiej działa. Może się nie powinno tak robić, ale się sprawdza, więc.
Nic mnie nie podrażniło nigdy ani nie wysuszyło specjalnie, ale ja generalnie nie wiem, czym bym musiała potraktować cerę, żeby ją podrażnić, chyba Kretem

Swoją drogą, spirulina jest uważana za tzw. superfood, więc ludzie ją dodają np. do koktajli, nie wiem, czy bym zniosła smak i zapach Ale może ginie w innych składnikach.
Oj nie ginie. Raz kupiłam i dziękuję bardzo. Aż tak zdrowa nie muszę być! W maseczkach też próbowałam i nie widziałam efektów. Poza wybabraniem wszystkiego dookoła.
Co do glinek to jakoś na twarzy nie lubię bo mnie często podrażniają, ale zamówiłam ostatnio biała i zielona do okładów na ciało. Mam sporo miejsc np dłonie, stopy, uda, które mnie swedzą i chcę sprawdzić czy okłady glinkowe coś pomogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując