Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 02:09   #2686
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy Nie znam się nic a nic na farbach,rozjaśniaczach, poziomach itp itd., całe życie chodziłam na malowanie do fryzjera.

Coś mi odbiło i chciałam się zrobić na jasny blond (takie jak Anji Rubik np na zdjęciach z dzisiejszego artykułu na pudelku). Zawsze malowałam na ciemny blond ala naturalne (albo całe albo pasemka itp).
Była 2 tyg temu u fryzjera- zrobiliśmy dekoloryzację (pierwszy raz w życiu). Fryzjer powiedział,że jak na pierwszy raz wyszło dobrze bo były białe ale tylko gdzieniegdzie pasemka zółte i pomarańczowe. Na to położył mi farbę. Salon pracuje na Lorealu, nie wiem jaki odcień, miałam nadzieję, że wie co robi.
Na początku nawet mi się podobało, ciężko było mi się przyzwyczaić do takich jasnych włosów z tym, że nie wyszedł mi taki biały blond tylko żółtawy,słomiany.
Kupiłam Loreal Shiny Blond aby mi nie żółkły - użyłam go z dwa razy ale strasznie obciąża mi włosy ;/
W ogóle przewidywałam to, że może mi się wypłukać bardzo szybko farba i zostaną włosy w stanie po dekoloryzacji z tymi pomarańczowymi pasmami
Za każdym malowaniem po paru/parunastu myciach spłukuje mi się farba i robią mi się prześwity wcześniejszego koloru albo moich naturalnych.
Tyle kasy wywalam na fryzjera a po paru tygodniach prawie nic nie widać !!!
Oświeciła mnie kosmetyczka do której poszłąm na oczyszczanie twarzy, pożaliłam się że nie udała mi się wizyta u fryzjera i, że farba mi się strasznie wypłukuje.
Powiedziała,że prawdopodobnie mam otwarta łuske włosa i dlatego !!
I musze używać szamponów zakwaszających.
W ogóle pierwszy raz usłyszałam,że jest coś takiego..i do od kosmetyczki a nie od fryzjera i to z profesjonalnych salonów.
Masakra.....
Zakupiłam szampon i maskę stapiz acid balance - to już moje drugie mycie z tym zestawem.

Tylko teraz mam problem bo nie chcę iść do fryzjera i wydawać kasę a musze coś zrobić z tymi żółtymi włosami
Maż mnie namawia żeby kupić jakąś blond farbę w drogerii i pofarbować ale ja się boję, że wyjdzie mi rudy albo inne nie wiadomo co (bez urazy dla rudych )

Dziewczyny pomóżcie, wrzucam fotki tego co mam teraz na głowie...czym ja mogę to potraktować żeby to rozjaśnić, zeby nie było tego żółtego Mam jasną karnację i z tymi włosami wyglądam jak kurczak I jeszcze widac mi już mały odrost..
1 - Zdjęcia z lampą
2- bez lampy
nałóż farbę która ma perłowy odcień, ewentualnie perłowo-popielaty, chcesz zachować poziom jasności taki jaki masz obecnie? czy ma być ciemniej? ja proponuje Ci zmieszać londa 18 i 38 ale one mogą przyciemnić nieco wlosy, będa chłodne i wyglądały naturalnie, to się zmyje do jaśniejszego później. jak chcesz pozostać przy bardzo jasnym to loreal feria 92 np moze byc
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując