Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 12:30   #15
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez Paulinusia411 Pokaż wiadomość
Pytanie do Ciebie czy to chodzi o o niego czy o jego pieniądze?
Mysle, ze tak naprawde chodzi o calosc. Wszystko razem wziete sprawilo, ze zwrocilam na niego uwage.
Cytat:
Zauroczenie? powiedziała bym ze chcesz się dowartościować..
Z tym sie raczej nie zgodze, bo fakt, ze jestem ta druga, czyli mniej wazna, raczej odwartosciowuje.

Cytat:
A część druga twojego wpisu? na temat chłopaka poznanego przez Internet...
mój komentarz jest taki ze chyba jeszcze nie myślisz poważnie....
Staram sie myslec powaznie, dlatego mysle o tym, zeby sie przelamac i nie zwracac uwagi na jego wyglad, ktory mi nie odpowiada. Mozecie o mnie zle myslec, ale wyglad w doborze partnera jednak jakies znaczenie ma, no chyba,ze jest to zwiazek platoniczny...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25219154]A co, musisz wybrać któregoś z nich? To przymus jakiś?[/QUOTE]
To nei przymus, ale brakuje mi kogos u boku. Chcialabym poznac kogos do zycia, a nie tylko na doskoki z tym, ze obawiam sie tez, ze nowo z nowopoznanym chlopakiem moze nic nie wyjsc, a wtedy strace badz co badz "mily" i korzystny dla mnie "uklad" ze starszym Panem.

Edytowane przez nick_jej
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:10
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując