Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 14:18   #2231
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale jeśli tak, to bardzo proszę o podpowiedź: postanowiłam dać ostatnią szansę ruskim - zamawiam serum i olejek do masażu NS i bardzo proszę o wskazówkę - z dostępnego aktualnie asortymentu kaliny jakie masło/balsam do ciała mam zamówić??? zależy mi na pielęgnacji (nawilżenie/natłuszczenie/odżywienie) raczej a nie na walorach zapachowych
Hej, Małgosiu! Nie chcę zniechęcać, ale w kilku miejscach czytałam, że olejki do masażu NS (takie w pękatych butlach) są niewypałem... Niestety nie miałam żadnego masła ani balsamu z Kaliny. Gdyby mieli w ofercie Love2mix, to na pewno wiele dziewczyn by Ci poleciło masło macadamię.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm... no dzięki za opis; zachęcająco zniechęcający po równo może ktoś ma jakieś mniej kontrowersyjne propozycje???

Przy okazji opowiem o moim małym zniechęceniu naturalsowym... już dawno się zorientowałam, że naturalne micele nie dla mnie (pół roku ciężkiej walki z podrażnieniami po micelu naturado - teraz już nawet AA Eco nie mogę używać, pozostała mi Bioderma Sensibio
Ale mimo to jakieś placki atopowe na pysku miałam non stop - a ostatnio byłam na wyjeździe kilkudniowym i zabrałam ze sobą miniatury aptecznych kremów (Avene) i mi się wszystko ładnie pogoiło
Ja też nie mogę znaleźć odpowiedniego naturalnego micela i zawsze wracam do Biodermy. Inne podrażniają mi oczy.

edit.
Znalazłam na ruskim portalu recenzje olejku do masażu Body Slim NS (w fioletowej butli). Kilka dziewczyn napisało, że przeżyły wręcz piekło - olej zamiast rozgrzewać spowodował niesamowite pieczenie i zaczerwienienie skóry. Pozostałe olejki nie mają takich niepokojących opinii (a przynajmniej nie znalazłam).

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-11-21 o 14:35
Melya jest offline Zgłoś do moderatora