Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2015 - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 20:42   #19
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Marchewka fajny wózek

Troche ze złośliwości wymyśliłam sobie pierwszą moją zachciankę ciążową taką której nie było w domu żeby dokuczyć M, a on grzecznie pojechał do sklepu. Czekam na meila ze zdjęciem czy aby na pewno kupuje to co ja chce. Jakoś mi lepiej teraz.
Pognębie go dzisiaj i jutro za to jego zachowanie
Wiem jestem okropna ale kara musi być. A chyba to lepsze niż milczenie kilka dni.

a niech ma a co

hej,witam sie i ja w nowej czesci
zaczelam cytowac w starej,doczytalam,ale potem mi ucieklo cytowanie-wlasnie tak jak u duszonej chyba,aktualizacja jakas byla

wiec z tego co pamietam

aga ale ten Twoj pies wygodny,bo nawet z rogala skorzystał

Asia sliczne te ciuszki

Duszona kiedy bedzie wynik?wiem ze pisalas w starej czesci,wybacz umknelo mi

no i wiecej nie pamietam

moja cora byla bardzo dzielna u dentysty,na koniec sie troszeczke poplakala,bo jak sobie pozwolila wiercic -tu dla mnie szok,tak jak zobaczyla sprzet do plomby to myslala ze to strzykawka i sie wystraszyla juz calkiem
ale jestem na plus zaskoczona ze sie wszystko tak udalo,aczkolwiek jak mowie ze jak cos sie bedzie dzialo i bedzie trzeba isc znowu,to ona odpowiada ze sie boi
ale wyszla z ganietu z usmiechem,dostala nagrode,a ze moj maz musial wrocic do pracy dokonczyc wazny projekt,podwiozl nas do kinderplanety na zabawe-to nagroda od nas ze byla taka dzielna

a no i kupilam jej w lumpku plaszczyk,uf weszlam i byl hehe
i spodenki dla dzidzi,takie chyba troche chlopiece,ale mam to gdzies hehe
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora