Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-04, 20:45   #621
Natalia_alia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik

Napar z bratka dziala oczyszczajaco, napotnie, podobno takze przeciwtradzikwo. Poodobno, bo na mnie nie dzialal. Tak samo, jak nic nie dawalo picie drozdzy. Co pomoglo? Dieta; calkowite wykluczenie slodyczy, pikantnych potraw, ciezkostrawnych, smazonych specjalow, slodzonych i gazowanych napoi, kakao, czekolady, konserw, przetworow zawierajacych ocet. Juz po dwoch tygodniach stosowania tej diety moja buzia byla o wiele gladsza, a dodam, ze moim problemem byly wypryski ropne, z biala koncowka, ciagnace jak wrzody. Druga sprawa: makijaz. Czym mniej kosmetykow stosujemy, tym ladniejsze jestesmy Serio, podklady, pudry, kremy, korektory, jak drogie by nie byly, wszystkie zatykaja pory. Jesli juz musisz, nakladaj rzadko, a po przyjsciu do domu dokladnie zmyj makijaz, az skora bedzie idealnie czysta. Nie oszukujmy sie - kazda warstewka kosmetyku utrudnia skorze oddychanie, i w efekcie nasza skora wyglada niezdrowo. Wypryski przed miesiaczka to normalna sprawa, nie warto sie nimi przejmowac. Mam nadzieje, ze moj post przyda sie choc jednej borykajacej sie z ''syfkami'' osobie
Natalia_alia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując