Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 20:40   #3362
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Witam już kiedyś pisalam tutaj .... bardzo bym prosiła o radę i wskazówki jak ruda farba zachowuje się na rozjaśnionych włosach ? czy jak mam blond jasny mogę na niego bezpiecznie połozyć rudzika ?? pozdrawiam
Na początku może wyjść kolor taki jak na palecie, lub bardziej żywy - jeśli masz włosy rozjaśniane to pewnie są również porowate, a porowatość oznacza że farba będzie się szybko wypłukiwała i pigment może osadzac się nierówno. Tak jak pisała agusiaki trzeba się uzbroić w cierpliwosc i z miesiąca na miesiąc farba będzie lepiej ,,przyjmować,,. Farba z czerwonymi refleksami może będzie się dłużej utrzymywać bo jest to trwalszy pigment od miedzianego, za to może się nieciekawie wypłukiwać - wszystko zależy od stanu włosów. Prepigmentacja jak najbardziej pomoże.
Najlepiej jak wkleisz fotkę.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Tak, widziałam go Trochę się go boję dla mojej córy... ona dosyć alergiczna jest. A jak ze składem w tym szamponie?
Łagodne środki myjące, bez sles,panthenol, 1 paraben prawie na końcu w składzie. Dla małych księżniczek może byc frajda bo szamponik błyszczy - najlepiej zrobić test przy zgięciu łokcia na 24h.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:29
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora