Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 09:34   #1785
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Zaskórniki potrzebują troche czasu żeby powstać, wiec powinnaś spojrzeć podejrzanie na to co używasz od dłuższego czasu. Nie jestem przekonana do używania glinki codziennie, glinka z racji swojej natury jest silnie wysuszająca i odtłuszczająca, wiec twoje gruczoły bronią nie przed tym produkując wiecej sebum. Co do mydła to już sie kiedyś wypowiadałam na składowym, ja bym w życiu nie używała na dłuższą mete, ale widze, że sporo osób je lubi i ceni (co jest dla mnie zaskakujące przy cerze tłustej/trądzikowej).
Ta wiec przychylam sie do braku odpowiedniego oczyszczania.
Coś musi być z nadmiernym stosowaniem glinki a powstawaniem zanieczyszczeń na buzi, bo gdy używałam glinki jako peelingu codziennie przez ok. 3-4 dni to dostałam po tym takiego dziwnego wysypu, którego nie miałam chyba od nastoletnich czasów. Zaczęłam używać parę tyg. temu kilku nowych kosmetyków na raz i nie za bardzo wiedziałam co mogło mi zaszkodzić, ale teraz po Waszych komentarzach stawiam na glinkę. Teraz wróciłam do używania jednego kremu, Biodermy i wody z kranu i czekam aż się wszystko unormuje. Nie wiem tylko od czego powinnam zacząć wprowadzając nowe kosmetyki:
- hydrolatu oczarowego
- glinki zielonej
- serum Lemon
- krem na noc z olejem arganowym
- olejek myjący pomarańczowy
- maseczka wulkaniczna
- kapsułki Dermogal

?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując