Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 21:47   #1426
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!

Zamówiłam podkład China Doll, korektor Blondie, korektor PeepO, rozświetlacz Star Dust, a z sampli wybrałam Porcelain (żeby wymieszać z China Doll), róż Cherry Blossom, puder Flawless Silk i podkład Cookie, który chyba oddam na wizażu - wzięłam go tylko po to, gdyby się okazało, że podkład, który wybrałam jest za jasny.

Jestem doszczętnie spłukana i szczęśliwa, że będę mogła dołączyć do grona mineralnych.

Aaa i mam jeszcze jedno pytanie. Mam pędzel do minerałków Sunshade Minerals Flat Top, ale nie mam niczego do korektora. Czy może to być jakiś pędzel zwykły z drogerii, czy trzeba zamawiać do tego nieszczęsnego korektora ponownie z sieci? Przyznam, że o wiele bardziej odpowiada mi buszowanie po sklepach stacjonarnych, niż internetowych...

Róż cherry blossom jest prześliczny, bardzo jaśniutki, opalizujący, idealny dla bladych cer. Bardzo go lubię.

Podkład cookie będzie dla Ciebie za ciemny, rozumiem że w razie czego chcesz mieszać z china doll? Chyba niepotrzebnie. Stawiam na porcelain, china doll lub ich mix, że Ci podpasują.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując