Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zniszczone/obgryzione/problematyczne paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-14, 17:40   #1
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Unhappy

Zniszczone/obgryzione/problematyczne paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY


Hej... Mam do Was pytanie...

Miałam strasznie zniszczone paznokcie cale życie obgryzałam je i były naprawdę malutkie. Od 7 miesięcy robię żele. Na początku były tipsy po 2-3 miesiącach kosmetyczka dawała mi żel tylko na naturalna płytkę paznokcia. Chciałabym zrezygnować już z żeli i dbać o swoje naturalne paznokcie jednakże obawiam się czy one to wytrzymają... Mam paznokcie bardzo słabe kruche przed chwila złamał mi się żel wraz z moim paznokciem ból niesamowity. Rozważam właśnie rezygnacje z żeli ale mam obawy. Czy któraś z Was też miała zniszczone paznokcie i ratowałyście je żelem? Po jakim czasie można zrezygnować z żeli żeby mieć swoje paznokcie w dobrym stanie? Jakie odzywki proponujecie po ściągnięciu? Jak już mówiłam mam bardzo słabe Marzą mi się swoje naturalne paznokcie ale bardzo się boje rezygnacji z zeli... Szukałam w tematach ale nigdzie nie było mojego problemu ;/
Jak można doprowadzić je do porządku? Macie jakieś pomysły sugestie? będę bardzo wdzięczna
__________________
W 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg! kanał na Youtube poświęcony zdrowemu odżywianiu, odchudzaniu jak i aktywności fizycznej! Sprawdź moją metamorfozę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując