Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-27, 18:06   #1986
Martyn Piorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cammonile Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja na trądzik próbowałam dosłownie wszystkiego. Chodziłam od dermatologa do dermatologa. Maści i kremów to miałam całe pudło. Nic nie działało- poczynając od maseczek, toników aż po tabletki, antybiotyki, preparaty robione w aptece, wizyty u kosmetyczki-czyszczenie twarzy itd. Było po nich nieco lepiej ale moja twarz i tak wyglądała okropnie i nie było mowy o całkowitym wyleczeniu. Już zwątpiłam aż w końcu trafiłam na lek izotek. Brałam go przez 6 miesięcy i aktualnie nie mam ani jednego pryszcza.

Także kochane, jeśli Wasz trądzik jest zaawansowany i ciągnie się już długo to nie traćcie czasu. Ja dosyć późno trafiłam na ten lek i żałuję bo mam teraz spore blizny. Prawda jest taka że trądzika nie wyleczycie masciami ani kremami- one mogą tylko załagodzić. Ja znaczą poprawę widziałam jednynie po antybiotyku jednak moja radość nie trwała długo ponieważ trądzik wrócił spowrotem
Zazdroszcze Ci, ze tak w krotkim czasie pozbylas sie problemu. Ja stosuje Izotek od roku i nie widac efektow choc od kilku miesiecy nie wyskakuja mi pryszcze ale za to pozostaly mi plamy... Pewnie dlatego, ze wczesniej bylam glupia i je wyciskalam.
Martyn Piorun jest offline Zgłoś do moderatora