Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-15, 19:20   #2333
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
to puder mineralny, taki jak podklad mineralny, na tej samej zasadzie dziala. i mnie zapobiega powstawaniu i podsusza to co juz jest i wyrownuje po pwenym czasie koloryt Swoja droga nie wiem jakich pudrow uzywasz ale jesli sa na podstawach talku i z silikonami to nie dziw sie ze nie doswiadczylas zeby puder Ci leczyl skore
Dla mnie rozpoczęcie malowania sie w ogóle było impulsem do rozpoczęcia dbania o skórę i pod kątem trądziku, i profilaktyki przeciw starzeniowej.

Zaczęłam dość późno jak na średnią krajową i od razu wszystkie wybory były przemyślane. Efekt był taki, że skóra mi się poprawiła wyraźnie. Ale ja byłam specyficzna - wcześniej używałam tylko żelu do twarzy, więc pewnie stąd efekt.

Natomiast minerały, kosmetyki stu czy blisko stu procentach naturalne, a nawet dobrze zmywane bebiki nie leczą w takim dosłownym sensie, ale na pewno przysuszają bez wysuszenia, przyśpieszają gojenie i zapobiegają nowym zmianom.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora