Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 20:27   #1882
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
no wieeem aż się zastanawiam, czy nie kliknąć w ciemno...kliknęłam tak Skinfood Peach Sake i jest ok

teraz potrzebuję czegoś nie bardzo matującego tylko nawilżającego, ale chyba jednak z ciut większym kryciem i wygładzeniem niż Lioele Water.
Skin79 rożowy nie pasował, Missha ta najbardziej popularna też nie :/ Lioele Triple za ciężki, Skin79 pomarańczowy za jasny.
kolorystycznie to ja jestem chyba NC20, szukam fajnego beżu, bez bielenia i bez różownienia się! Takie są me wymagania jakieś sugestie?
aha - debatuję cały czas nad tym Mizon Watermax, ale się boję że będzie bielił za bardzo, a próbek niet :/
miałam dolewkę i w ogóle nie bielił mojej buźki, wręcz powiedziałabym, że ogólnie ciemnawy jest ale się dopasowuje i ma całkiem niezłe krycie jak na taki "letni" bb jak dla mnie brak w nim różowych podtonów i dobrze bo ja żółta jestem i z cerą naczynkową

aha i ja też chyba coś koło NC20 jestem, raczej nie jaśniejsza, tzn zimą ale latem twarzy nie opalam wiec znaczącej różnicy nie ma heh
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora