Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 13:37   #7
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez dianehegarty Pokaż wiadomość
Niestety, soczewek narazie nosić nie mogę, bo mam dopiero 14 lat i oko się jeszcze rozwija. Wąsik rozjaśniam, wolę narazie nie wyrywać, bo urośnie całkiem czarny. Jesli chodzi o makijaż - nie maluję się, jeśli już to tylko delikatnie oczy. I właściwie to nie mam z czym poeksperymentować. Nad zmianą oprawek myślałam, wybiorę czarne albo czerwone, napewno węższe. I dzięki za propozycję obrobienia mojej fotki w GIMPie, ale sama już próbowałam zmieniać swój wygląd w programach graficznych. Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Przepraszam ,że tak wprost pytam: Czy jest jakiś konkretny powód dla którego chcesz się tak oszpecić?
Ładna jesteś tylko ubierasz się buro.Ale tak robi większość Polek.Wystarczy popatrzeć na tej stronie po zdjęciach z szaf różnych dziewczyn-każda wygląda niemal tak samo, brak jasnych żywych kolorów czy pasteli, brak mocnych odważnych barw typu czerwień, bordo,kobalt.To najlepiej w sobie zmień-nie ubieraj się szaro, nie giń w tłumie smutno ubranych kobiet .A jak fryzura ci się znudziła to zawsze możesz podciąć włosy.W okularach nie wyglądasz źle.Może tylko można wybrać ładniejsze oprawki np.w żywszych kolorach.Oprawki niekoniecznie węższe.Wydaje mi się,że czerwone lub bordowe wyglądałyby nieźle.
Może też zielone? Wyglądałyby ciekawie i podkreślały kolor twoich oczu, podobnie fioletowe.Jeśli używasz programów graficznych to poeksperymentuj z różnymi kształtami oprawek na twojej twarzy.Albo przejdź się do Vision Express.Tam można przymierzać do upadłego.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując