Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-13, 09:34   #66
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Kupiłam prostownicę!! Oto ona :)

a ja powiem wam tak ze te najdrozsze prostownice sa firmowe, a za marke trzeba placic.. i czesto zdarza sie tak ze prostownica ktorej wartosc wykonania wynosi 30zl w sklepie kosztuje 300 !! I nie przesadzam to jest czysty fakt !! Myslicie ze czemu sa promocje? dziwne ze prostownica kosztuje 300zl a nagle promocja na 150zl.. A wiecie co? na tych 150zl oni i tak nic nie traca- a jeszcze zarabiaja - musza utrzymac sklep, pracownikow, itd itp !! Dla mnie wychodzi na jedno! Jedne dziewczyny takie bardziej arystokratyczne mysla ze sa super bo maja prostownice z wyzszej polki a dla mnie sa troche naiwne ze przpelacaja Co do tanszych prostonic to tak sie sklada ze orientuje sie ile wynosi koszt ich wkonania, ile kosztuja w hurtowniach, ile w sklepach i na allegro (wycodzi na to samo tylko one sa bz marki). Mialam tez okazje prostowac wloski prostownicami z salonu i daja one identyczne efekty tyle ze fryzjerka uzywa do tego jeszcze paru dobrych kosmetykow i stad moze wydawac sie wam ta roznica!! Dziewczyny te co kupujecie tansze prostownice macie glowe na karku i nie rpzejmujcie sie tymi co maja drozsze.. bo one poprostu na tym traca
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując