Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż na wesele...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 18:06   #16
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: MAKIJAŻ na WESELE. RATUNKUUUU

nie znam się za bardzo sztuce makijażu, dlatego mam pytanie czy
można wykonać sobie taki makijaż:
1.krem nawilżający
2.rezygnuję z podkładu, bo mam cerę raczej mieszaną - przetłuszającą się , a latem przy zastosowaniu płynnych podkładów twarz świci się jak żarówka
3.na wchłonięty krem położyć puder sypki i tu nie mam pojęcia jaki
4.Wszystko utrwalić pudrem utrwalającym Kryolan
Chodzi mi o to czy pudrem utrwalającym można utrwalać tylko podkład czy można utrwalić też makijaż wykonany wcześnie samym pudrem sypkim?



Chcę zrobić sobie trwały makijaż - idę na wesele i musi mi wytrzymać na buzi całą noc. W jakie kosmetyki powinnam się zaopatrzeć? Jakie możecie polecić? Sceptycznie podchodzę do podkłaów, bo jeszcze takiego nie wymyślili, żebym się po jego nałożeniu nie świeciła, a wesele w czerwcu...
I nie jestem przekonana co do kosmetyków matujących, paradoksalnie od nich pogłębia się efekt "świecenia".

Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć coś więcej o kremie kamuflażowym Dermacolor?? Do czego on służy? Można nim wykonać makijaż na tzw. wielkie wyjścia?Kamuflaż kojarzy mi się z ciężkim tłustym ala podkładem czy makijaż nie będzie zbyt ciężki i świecący?
Na jednym z tutoriali dot. wykonywania makijażu ślubnego - wizażystka mówiła o kamuflażu i polecała wykonać nim makijaż ślubny ze względu na to, że dobrze prezentuje się jako makijaż fotograficzny?
Co możecie na ten temat powiedzieć...i mnie troszkę oświecić
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując