Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-17, 09:57   #1522
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Rano odbieram maila, a tam newsletter z tymi torbami Rozumiem, że taka torba byłaby fajna na zakupy, zwłaszcza, że u nas wycofali te plastikowe i i tak trzeba mieć swoją, ale nie za 40$. To ja w markecie szmaciaka kupię za 5 zł. Nie ma to jak uszyć g. dać logo i kasować duże pieniądze. A pewnie Amerykanki się będą zabijały.
Jeżeli chodzi o Collections to wszystko ładnie pięknie tylko po co mi np. 3 pędzel do oczu. Powinno być w Collections i możliwe do zakupienia oddzielnie, bo po co ja mam płacić za pędzel jak już go mam. Swoją drogą naprawdę firma ma dziwną polityką - najgorzej wkurza mnie to, że żeby przetestować jakiś konkretny kolor to albo muszę czekać aż go łaskawie wrzucą w try me fry, czego mogę się nie doczekać, ale kupować po 2,5 a może mi się i tak nie spodoba i pójdzie na wymiankę, albo korzystać z wymianek. Mi wystarczyłaby nawet próbka w strunie, ale żeby nie kosztowała 2,5 wiadomo, że pudełko kosztuje.
Swoją drogą przyszły do mnie próbki Lumiere podkładów w strunie, zapłaciłam tylko za przesyłkę
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora