Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na rudy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-31, 20:20   #453
Jaknietytokto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dom ^^
Wiadomości: 8
Talking farbowanie włosów czarnych na kolor rudy :)

Witam. Na wstępie mojego postu chciałabym wszystkich serdecznie pozdrowic Jestem nowa na tym portalu i poszukuję pewniej pomocy odnośnie zmiany mojego wyglądu

Mianowicie

Mam włosy (farbowane) koloru ciemnego brązu (tak było napisane na pudełku od farby, aczkolwiek efekt na mojej głowie jest raczej koloru czarnego ) do niedawna nie narzekałam na mój aktualny kolor włosów, ale jak to w życiu bywa nadszedł nowy rok, a razem z nim czas na zmiany . Tak więc moje nowe "widzi mi się" na rok 2010 to włosy w kolorze rudym .

Tak więc, proszę o pomoc
czytałam wątki na forum, lecz tam dziewczyny chciały "zejsc" z czarnego koloru włosów do blondu, lecz mi aż na tak radykalnej zmianie nie zależy ( póki co) wystarczy zwykły rudy kolor.
Wyczytałam także z internetu, żę samo rozjaśnianie włosów sprowadza je do koloru rudego (?) co jakoś w moim przypadku jest nie do pomyślenia no ale cóż człowiek codziennie dowiaduje się czegoś nowego

I na zakończenie miałabym jeszcze jedno pytanie... czy po rozjaśnieniu włosów muszę odczekac jakiś czas, aby pofarbowac je ? Czy też od razu zabrac sie do "dzieła" i farbowac farba?
A może farba nie będzie potrzebna? kto miał rozjaśniane włoski niech piszę jakie miał "efekty specjalne" na głowie

Ps. Wiem, że to strasznie niszczy włosy, ale same przyznajcie co w dzisiejszych czasach jest bezpieczne?
A włosy no cóż - nie zęby, - odrosną

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w 2010 roku
Jaknietytokto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując