Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-04, 19:41   #3907
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Serena125 Pokaż wiadomość
nie pisałam tu jeszcze chyba, ale o paznokcie dbam od baardzo dawna i na razie wszystko ok
maluję je żółtą odżywką z my secret, nawet fajna jest, i ostatnio wróciłam do olejku rycynowego
najnowsze fotki w załącznikach
dopiero wczoraj je pomalowałam, więc szkoda mi ich zmywać
co o nich sądzicie?
Bardzo ładnie ci wyszło..

Ja o paznokcie dbam juz dłuugo. Maluję je regularnie, lecz nie ciągle. Bo trzeba wtedy uzywac zmywacza, a jak wiadomo on niszczy paznokcie.
Tylko mam problem. Rozdwajaja mi się . czasem doprowadza mnie to do szłu . boo co zapuszcze ze juz są perfekcyjnie, to jakas menda tak mi rozdwoi ze az 'złamie'
A używam jakies zwykłej odzywki wzmacniającej, co jakis czas maczam paznokietki w ciepłej wodzie z cytryną i oliwą z oliwek.


.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez litlle_star Pokaż wiadomość
ja już nie obgryzam trochę.
i powiem, że na początku było ciężko. Ręka nadal sama wędruje,ale staram się nad tym panowac. Dopiero teraz tak naprawdę zobaczyłam, co może się stac jeżeli nadal tak będę robic.
Na razie paznokcie rosną, czasami się łamią. Z reguły nie lubię, gdy są bardzo długie, ale też nie cierpiałam ich jak były obgryzione.
Dziewczyny naprawdę warto pocwiczyc tą silną wolę. Potem widac efekty i ma się siłę na dalsze trzymanie się.
muszę sie przyznac ze moje paznokcie tez wędrują tam gdzie nie powinny. ale jak cos to tylko trzymam panokciec miedze zębami tak w skupieniu.;p.
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując