Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-29, 18:33   #2673
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Cool Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Lakier podkładowy - jestem na tak, ale wzorek już nie mój
no bo mój hihi
Nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje. Jednak Wizaż rozwija. Łatwo się nakłada tym ozdoby? On jakoś je przytrzymuje, zeby nie spadły? Kurcze, nie potarfię sobie wyobrazić jak można z czymś takim pracować
łatwo zrobić kropeczki rapitografem też sondą nie próbowałam

Kusicielka Wezmę moją mamę na zakupy, zobaczymy co powie o takim szaraczku.

Ja z mojego szaraka nie jestem zbyt zadowolona chętnie podpatrzę innego
Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
wiesz, to może być ogólnie jakieś uszkodzenie mechaniczne ale jak mówisz,że powraca,to jednak coś jest nie tak;/ ja bym poszła do dermatologa,bo wiesz,to też może być nawracająca łuszczyca paznokcia albo grzybica.Tego cholerstwa jest tak dużo,że trudno tak na pierwszy rzut oka stwierdzić co to jest,więc gnaj do lekarza!
ale mnie straszysz (grzybica to by się chyba rozprzestrzeniała...a sama nie wiem
no dobrze, wybiorę się jak odchoruję tę stopę, mam teraz z 5 kolorów sińca

Sab, fajne pajury, na halołin

pokazywałam różowiaczka z Wibo, teraz druga sztuka---Wibo Extreme Nails nr 49, morsko-szmaragdowy z zielonymi i złotymi drobinkami, trudny do uchwycenia kolor niestety, bo gubią się te złote drobinki ale bardzo fajny na zdjęciach 3 warstwy(bez podkładu i topa) (pędzelek tak się rozczapierza, że można malować jednym pociągnięciem , ale jak ktoś ma wąską płytkę to lipa chyba )

Oczywiście puknęłam mokrym lakierem o szafkę na wskazującym, już zmyte
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora