Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 09:39   #2683
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

hello dziołszki!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
najbardziej to się boje japońskich horrorów
ja też
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok wrzucam zdjęcie zdjęcia, tylko nie zwracajcie uwagi na to jak ułożyłam włosy to tylko zdjęcie do głupiej legitymacji
1-robione wczoraj wieczorem bez lampy
2-dzisiaj w swietle dziennym bez lampy
3- nie pamietam kiedy, czy z lampa czy bez
ciezko zrobic dobre zdjecie, ale widac na nich ze wlosy sa przyciemnione, widzialyscie moja fotke z lokami, tam mialam wlosy po londzie
faktycznie trochę przyciemniło , ale jaki ładny kolorek
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Adzi pobij mnie!

I tak sie czuje jakby mi ktoś w łeb przywalił, gdyby jeszcze on tego wszystkiego nie utrudniał i dał spokój
może jeszcze nie wszystko skończone skoro on nie daje spokoju? podjęłaś już ostateczną decyzje ?

ja dziś dokładnie oblukałam włoski bo jest piękny słoneczny dzień i byłam rano na badaniach nawet i stwierdzam ,że włoski są super jednak u mnie C12 jest boska nawet Tż stwierdził że są jaśniejsze ,ale jemu się bardzo podoba ach od razu chumor mi się poprawił i wiecie że dziś nie widze wogóle tej poświaty popielu jak wczoraj a nie myłam dziś włosków dziwne ,ale dobrze widocznie to wczoraj wina pogody (zachmurzenia) była ,że one tak szarawo wyglądały już nic nie kombinuje z innymi farbami( narazie)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora