Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 10:11   #11
honoratagaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś czasu robią mi się aż pomarańczowe płytki paznokcia, aktualnie paznokcie mam pomalowane odżywką eveline 8 w 1 . Jakieś 2 miesiące tamu nie miałam takiego problemu natomiast miałam problem z rozdwajającymi paznokciami które się dodatkowo cały czas łamały więc zaczęłam używać odżywiki eveline 8 w 1 i paznokcie tały się piękne twarde i długię więc korzystając z tego przez ok. 2 tygodnie małowałam je kolorowymi, ciemnymi lakierami za każdym razem robiły się coraz bardziej żółte więc je zamalowywałam, ale 2 tygodnie temu postanowiłam że nie będę ich malować niczym i 1 tydzień paznokcie były 'gołe' ale w drugim tygodniu pomalowałam jakąś inną odżywką od koleżanki która twierdziła że jest dobra i u niej nic się nie działo i znowu zrobiły mi się pomarańczowe/ żółte obramówki przy skórkach. Wiecie może od co chodzi jak się tego pozbyć? Moje paznokcie bez odżywki eveline 8 w 1 się łamią i powoli rosną a jak używam to wyglądają jak wyglądają ...
Witam
znam ten ból, stosuj odżywke wybielającą z firmy La Femme http://www.kontact.pl/La_Femme_Odzyw...5_ml-4748.html. efekt zniewalajacy, płytka jest bielutka i po regularnym stosowaniu rzeczywiście odzyskuje blask.
honoratagaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując