Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 15:30   #1741
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4059807 7]Pewnie, tylko wiesz, mi to pół dnia zawsze zajmuje. Opiłuję jednego... zmęczę się. Porobię co innego, opiłuję następnego, znowu coś odwróci moją uwagę, potem poprawiam pierwszego... i tak kilka godzin...[/QUOTE]

ooo to ja tak nie lubię na raz lubię i mieć to z głowy


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzięki
Szczerze mówiąc to ja się w takich owalnych dobrze czuję, nie umiem się zdecydować na inny kształt. Boję się, że jak zrobię kwadraty to będą takie strasznie krótkie. Poza tym mam wąską płytkę

Oj tam, nie marudź, ładne są Fajny kolorek (u Ciebie też zieleń!) i kształt jak najbardziej pasuje. Co to na wierzchu?
Kochana, ja też mam wąską płytkę i patrz - krótkie kwadraty, spiłowane niemal na 0 i chwalisz
i dziękuję
na wierzchu mgiełka GR with protein, 318


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Smoot, bardzo ładnie Ci to wyszło. Ta mgiełka jest cudowna!

dziękuję Kochana!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
długaśna płytka i super mani
seeeeeeeerio długa?


dziękuję


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja mam mtakie na szybko. Pomiędzy robieniem tortu (pinacolada) a robieniem farszu na krokiety....
Głowa boli nieco dziś
krooooooooookiety u mnie będą jutro
a ten lakier jest mega!


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Smoo ładne mani



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
I moje
też skórki mam nieciekawe, tzn na zdjęciach świeżo wykremowane, ale są bardzo przesuszone i musiałabym je co chwilę smarować

lakiery: wibo glamour nr 2 plus flejksy myio 97
fajnie wygląda to połączenie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4060174 2]
Ja mam tylko +18
Pierwszy raz od bardzo dawna piłowałam niemalowane, więc po malowaniu na bank będą poprawki... ale... ale... Nie mam ochoty na malowanie Wszystko przez to że nie mam tego wysuszacza nieszczęsnego i szkoda mi się babrać, bo na bank zepsuję zanim wyschnie... Macie zatem golasy - mam okropnie zażółconą płytkę po czarnym wstręciuchu z Manhattana .[/QUOTE]

migdałki
ej, też chyba chcę chociaż sama nie wiem, tak mi fajnie w krótkich kwadratach


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zmyłam przed chwilą lakier i moim oczom ukazał się prawdziwy armagiedon. 1/3 paznokcia (patrząc od strony czubka ku macierzy) jest biała i się łuszczy, w niektórych miejscach na tyle głęboko, że nawet lakier ciężko było domyć. To możliwe, żeby przez jedno malowanie tak mi się paznokcie zmieniły?
oooo, dziwne...


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4060294 9] A ja się miotam i nie umiem zdecydować, i tak co miesiąc zmieniam
[/QUOTE]

doskonale Cię rozumiem ....

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Miał ogarnia chemiczne żarty.....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora