Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 06:20   #1807
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

I jeszcze spam: widziałyście to: https://www.youtube.com/watch?v=b1K-NpZMFTE

Ci kolesie są niepowtarzalni

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale śmiechłam



Zanim się pomalował to skojarzył mi się z elfem.

Byłam w Organique, założyłam kartę i kupiłam tylko dwie rzeczy ale tylko dlatego że mi się spieszyło kupiłam maseczkę algową anti acne i szampon do włosów w kostce, akurat potrzebuję jakiegoś z SLSami więc spróbuję ten.

Przymierzałam damskie koszule w Wólczance i rozmiar 36 jest jak szyty na miarę, idealnie. Waham się nad opłaceniem zamówienia, ale chyba opłacę, bo leżały świetnie.

W Orsay nic nie kupiłam

Zapisałam się na kulki zimowe z Guerlain ciekawe jaka będzie cena...
za zakupy

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję dzieje, ze się nie powtarzam . W D zestaw 10 próbek z kodem SET10 za zakupy 159 zł.
Ostatnio myslalam, widząc te próbki Eris w gratisach, że musieliby zrobić jakiś zestaw próbek, zeby to wypchnac.
Kota w worku nie kupuję. No i jeszcze ten próg.
też mi się wydaje że napakują tam próbkek Erisa bo chyba im nie schodzą nie kupuję no chyba że dziś będzie jakiś super wypasiony prezent i kliknę sobie Bright Crystal

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Zmieniają próbki na stronie D co jakiś czas od 23, poczyniłam małe zamówionko z peelingiem bananowym Geomar w promo, no i 3 próbki zapachów - dziecięce wymiociny PR Olympea (no co zrobię, że mi się podobają ), Jour d'Hermes i Boss The Scent, jestem usatysfakcjonowana Douglasowo Zapach Bossa lubi mój TŻ, no ale ja też lubię się czasem psiuknąć czymś męskim i akurat ten zapach mi się podoba, a TŻ niech się tym razem wypcha, bo i tak ma pełną flachę


A, prócz Olympea, Hermesa z damskich próbek były jeszcze La Petite Robe Noire EDT, Trussardi My Scent, Gucci Bamboo i Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder 0,5g - popatrzyłam na D. o 23, dopiero o godz. 0.27 udało mi się przez ich wyłączanie strony złożyć zamówienie.

Jedno jest pewne, po tym mini zamówieniu oficjalnie zbankrutowałam, zostało mi 13 zł na koncie, także do końca tygodnia żyję z resztek, albo co gorsza na koszt TŻ W ostateczności jem tynk ze ścian lub jadę do rodziców po wałówę Tak to jest jak po dołożeniu kasy do remontu rodziców, wrzuceniu kasy na konto na poczet kupienia mieszkania (I hate wszelkie kredyty ), życiu i mini zamówieniach zostaje nic, no prawie nic
za zakup ja tez jem tynk ze ścian ostatnio więc witaj w klubie i powodzenia w oszczędzaniu na mieszkanie nam się nie udalo tyle oszczędzić i trzeba było brać kredyt tak czy owak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora