Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima Kwasy A Co Latem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 17:38   #350
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Zima Kwasy A Co Latem?

Witam serdecznie i proszę o fachową poradę w związku z nadchodzącym latem i faktem, że w kwestiach kwaszenia i retinoidowania się jestem początkująca.

Mam 26 lat. Moja cera mieszana, strefa T stanowczo tłusta. Czy wrażliwa sama nie wiem, przy odpowiedniej pielęgnacji raczej nie, niedoskonałośći typu syfki zewnętrzne mało dokuczliwe i rzadkie, więcej takich podskórnych, głębokich które tylko straszą a nie chcą wyjść, rozszerzone pory, zaskórników prawie wcale. Mój cel to przede wszystkim:
-zwęzić rozszerzone pory
-usunąć przebarwienia po trądziku
-zmniejszyć widoczność naczynek (policzki)
-przeciwdziałać syfkom
-zatrzymać pojawianie się zmarszczek (chyba że udałoby się wyprasować te już istniejące pod oczami??)
-być zawsze piękną i młodą

Ponieważ nie mam zamiaru sie opalać, urlop dopiero we wrześniu, mieszkam w UK gdzie lato jest mniej słoneczne niż w PL, sumiennie się filtruję i w razie bardzo słonecznych dni mam zamiar reaplikować filtr po południu oto mój plan:
Rano - twarz i oczy
- krem z witaminą C 10%, taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14814, co prawda niby przeznaczony na noc ale wydaje mi się lepszy od tego na dzień ze względu na prosty skład i wit E wyżej w składzie, poza tym w tym na dzień nie mogę się doszukać tej witaminy C, same zobaczcie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15540
- filtr 50+

Wieczorem twarz
1. Effaclar
2. Acne derm
3. nawilżacz
4. Diroseal
5. nawilżacz
6. nawilżacz brązujący
...i tak w kółko
Pod oczy raz na 6dni Diroseal, w resztę dni prosty nawilżacz lub olejek antyoksydacyjny+żel hialuronowy z Biochemii

Zaznaczam, że od miesiąca stosuję tylko Effaclar i świetnie nam się współpracuje (2noce Effaclar, 1nawilżacz), zero skutków ubocznych a już widzę poprawę na tyle, że zrezygnowałam z podkładu. Od jutra mam zamiar zacząć przygodę z Acne Derm i za parę tygodni Diroseal.

Oprócz tego: micele biodermy, łagodny żel bez SLS, woda termalna i jak mi się uda czasem w ciągu dnia krem brązujący.

I teraz misja dla Was Drogie Wizażanki: oceńcie proszę mój plan, czy nie za ostro na lato? Czy niczego nie brakuje? Zaznaczam, że zależy mi na czasie i nie chce kuracji odkładać do jesieni bo pod koniec sierpnia się obrączkuję I daję słowo na forum publicznym sumiennie się filtrować min 50+!

Proszę o radę L_V i wszystkie bardziej ode mnie oświecone Wizażanki
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując