Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-21, 15:13   #1759
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej. Ja jako tako nie mam trądziku, jednak pół roku temu wyskoczyło mi "coś" na dekolcie..Jakies straszne gule nie wiadomo z czego..Jedno znika a zaraz pojawia się następne. Na pewno muszę unikać wędlin..jedną z przyczyn są konserwanty [tak sądzę]. Co jeszcze to wywołuje-nie wiem...Nigdy nie mialam takiego problemu..Wystarczyły tabletki antykoncepcyjne na poprawę stanu skóry. Teraz to nawet na lini brody zaczelo coś wyskakiwać. Miałam robione kwasy 70% i brałam Tetralysal przez prawie 2miesiące..Teraz miałam mieć kwasy 2raz, ale jak lekarka zobaczyła, ze wcale nie ma poprawy kazała odstawic antybiotyk.
Za 3,5 miesiąca będę miała operację i w związku z tym muszę się zaszczepic na żółtaczkę. Tak więc za 2 tyg. po odstawieniu Tetralysalu robię 1szą dawkę na WZW, a potem Roaccutane na 3 miesiące i ponownie kwasy. Z tego co czytam będę mieć b.krótką terapię tym antybiotykiem, ale ze względy na operację nie mogę dłużej tego stosować. Mam nadzieję, że to pomoże i że nie zbankrutuję!!!
katenak jest offline Zgłoś do moderatora