Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 19:13   #870
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Przeczytałam kilka stron i już mi się te nazwy mnożą w oczach
Od jakiś dwóch lat mam problem z trądzikiem na plecach.Aktualnie stosuję zapisany przez dermatologa Zineryt oraz żel punktowy Iwostinu/Vitelle.Plecy szoruję mydłem siarkowym.Mimo to mam nadal nowe krosty i co najgorsze-przebarwienia(kilka także na dekoldzie).Jaką maść stosować na wypryski,a co z kwasami na przebarwienia?Myślałam o Brevoxylu punktowo,ale co do kwasów to nie mam kompletnie pojęcia...
Drugie pytanie:
Wróciłam właśnie znad morza i mam straszliwy wysyp takich podksórnych grudek,małych krostek widocznych pod światło.Zawsze miałam idealnie gładkie czoło,a teraz mam pełno takich krostek,bez widocznego ujścia.Są także na skroniach i tam da się je wycisnąć.Co radzicie?Nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić.Myślałam,czy to nie przez zmianę kosmetyków(nie,stosuję płyn micelarny LRP,krem Atopra od dawna i nic się zlego nie działo nigdy)
Przepraszam,że sama sobie czegoś nie wybiorę,ale już sama nie wiem co z czym,wszystko mi się miesza,a Wy macie taką wiedzę...
zuczang jest offline Zgłoś do moderatora