Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 09:02   #3239
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Xeniu - a te włoski, którymi przedłużałaś sobie w Anglii bauman i socap można gdzieś nabyc na miejscu ? Bo ja mieszkam w UK właśnie i się zastanawiam czy tu na miejscu czegoś nie zakupic ale Ty pewnie wiesz o typie włosów od fryzjera, który Ci je przedłużał, prawda ?? Pozdrawiam !!

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

La Bombaa - no to się doczekałam i obszernej relacji i nawet zdjęc, no i masz rację - wyglądają identycznie jak te ze zdjęcia na allegro, no ale już się cholery jedne zaczynają plątac, no .... - dobrze, że póki co tylko końcówki, prawda ? No ale musisz temu zaradzic jakoś już wcześniej - może wypróbuj Cocollino , tak jak tu radzą dziewczyny, co ? Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje ze sprawowania się włosków w praktyce .... PS. I tak szybko sobie te taśmy założyłaś z tego, co czytałam, ja pewnie bym się nieźle musiała namęczyc i podenerwowac.... Trzymaj się

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

ohyea - pooglądaj sobie filmiki z przedłużania tą metodą na youtube i sama zobaczysz, że dwie taśmy, to zupełnie nic - żaden efekt na włoskach ... Pozdrawiam
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora