Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-19, 17:16   #13
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

[quote=Maalwaaa;10134196]

A teraz powaznie. Madra kobieta z kazdego nieudanego zwiazku powinna wyciagac nauke. I wiecej nie popelniac pewnych bledow. Ja bylam w okropnym toksycznym zwiazku, ale odeszlam to byl sprawdzian dowiedzialam sie wiele rzeczy o zyciu i o sobie. Wiem jakich bledow juz nie popelnie, stalam sie bardziej twarda i bardziej patrzaca realistycznie na swiat. Ale czas mijal spotkalam faceta z ktorym jestem szczesliwa. Wiec chyba to mozliwe.[/quoteiagnac ]

Tu masz racje, kazdy madry czlowiek z nieudanego zwiazku powinnien wyciagnac wnioski. Jakich bledow nie popelniac, , czego nie mowic, nie robic.
Jestem w tej samej sytuacji, 2 lata toksycznego, bardzo toksycznego zwiazku, potem zerwanie(mimo ze wybaczylam zdrade, na ktorej go przylapalam), a po kilku miesiacach zwiazek z kims fenomenalnym. Z kims kto mnie rozumie i dba jak nigdy nikt. Ktos z kims zamieszkalam po 3 miesiacach bycia, mimo ze w poprzedniej relacji nie bylam gotowa na to po 2 latach. I choc nie zawsze udaje sie uniknac bledow, choc nie zawsze jest sie ta dobra i kochajaca, to ta druga osoba rozumie, ze pewne rzeczy ktorych doswiadczylam wplywaja na takie a nie inne moje zachowanie. Choc niektorzy nie sa zwolennikami opowiadania partnerow o przeszlosci, o bylych partnerach, to cxzasem warto jest wyrzucic to co lezy na serduchu bo wtedy ta druga osoba moze poznac powody dlaczego czasem jestesmy takie a nie inne, i moze zrozumiec dlaczego nie zawsze ufamy w 100% od samego poczatku. Warto jest zaufac kolejnemu partnerowi nawet jesli wczesniej doznawalysmywielu rozczarowan. Jesli to jest TA OSOBA, to bedzie cierpliwa, zrozumie i pokaze ze warto zaufac
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując