Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-10, 13:56   #3190
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Darjeeling Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, czy czysta czerń i biel to barwy "wow". U mnie taką rolę pełni szary, ten wygląda na mnie dobrze w każdej postaci i odcieniu - pisałam nawet o szarobrązowym, jedynym ciepłym kolorze, jaki mi podchodzi. Czerń i biel leżą na mnie dobrze, choć im dłużej Was czytam, to tym bardziej nie jestem przekonana, czy na pewno tak jest. Może przywykłam do siebie w tych barwach? Muszę na spokojnie usiąść i przejrzeć różne odcienie bieli i czerni. Jakoś zawsze podobałam się sobie w tych barwach, ale teraz nie jestem tego taka pewna.

Wampierz, przeczytałam Twój post o zgaszonym lecie. Wspomniałaś Angelinie Jolie. Mam niemalże dokładnie taką karnację i kolor włosów. Dziwi mnie jednak, bo ta aktorka dobrze wyglądała w czarnych i białych kreacjach na galach.

Ciekawa ta analiza kolorystyczna. Wcześniej stawiałam na BS, teraz waham się między chłodną zimą a latem . Poleciałam!
Pewnie skończysz na jesieni tak to z AK jest.
Dla mnie AK też była trudna, bo ciężko na początku dostrzec jakąkolwiek różnicę. Wcześniej się jakieś kolory lubiło (przez różne czynniki) albo nie (masę osób jest uprzedzonych do intensywnych kolorów przez charakter np. a masę osób tylko takie nosi chcąc się wyróżnić w tłumie itd.). I nagle musisz przestawić się z postrzegania w kategoriach "lubię/podoba mi się ubranie w tym kolorze" na "pasuje do mnie". Wydaje mi się, że te różnice widać dopiero porównując do twarzy różne kolory. Zestawiając ciepły i za chwilę zimny, nasycony i zgaszony odcień tego samego koloru itd itd. Po jakimś czasie coś zaczyna być widać
Czasem otoczenie pomaga, bo reaguje pozytywnie jak kolor jest twarzowy, niektórzy mają też dobrze wyrobiony zmysł do tego (ale to nie wynika z wrodzonego talentu, ale z wcześniejszego zwracania na to uwagi - zastanawiania się jak moja skóra reaguje na ten kolor). Także daj sobie czas i na pewno z czasem to wyjdzie

Poza tym kolory można podzielić jako "najlepsze" czyli te z palety, "bardzo dobre i harmonijne" czyli np. BW może nosić w zasadzie wszystkie kolory zim i będzie w porządku, może też pożyczać od BS (dla TS kolory TW będą harmonijne). Natomiast są też kolory szpecące i te łatwo dostrzec, w przypadku BW to zdecydowanie kolory jesienne, dla TW zdecydowanie ciepłe itd itd. Także wydaje mi się, że czerń i czysta biel tak zdecydowanie i zauważalnie będą szpecić głównie jesienie ewentualnie ciepłą wiosnę, na reszcie może nie być źle.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-08-10 o 13:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora