Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-31, 17:09   #79
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Ta drożdżowa maska to po prostu trochę domowych drożdży z odrobiną wody, żeby się rozdziabdziało , daję trochę maski z BingoSpa, żeby była kremowa konsystencja, no i czasem dodaję kilka kropel cytryny Świetnie działa na skórę głowy i odbicie włosów od nasady.

No właśnie przejrzałam kilka sklepów online i wszędzie jest niedostępny. Oczywiście przez to zapragnęłam go jeszcze bardziej Miałam mnóstwo indyjskich olei, Khadi, Sesę, Heenarę, ale Bhringraja wspominam najlepiej.
Na pewno wypróbuję, jestem ciekawa efektu na swoich

Niom, też się mocno napaliłam na niego. Udało się dorwać, choć tylko 100 ml Na razie śpi smacznie w szafce na kosmetyki i czeka na swoją kolej, bo zaczęłam używać oleju Agafii. Fajny ma zapach ten Bhringraj - ja w nim czuję mydło, dym i miód spadziowy Może nie jest moim faworytem, ale przyjemniejszy od zapaszku Sesy Ciekawa jestem, jak się sprawdzi.

A ja czuję ból pupy z tym zimnotłoczonym kokoskiem z Netto, bo nie po drodze mi, w Warszawie jest gdzieś na obrzeżach miasta :/
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując