Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-01, 10:41   #1226
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj "Wake me up"
I jak z kryciem? Bo bardzo mnie ten podkład ostatnio kusi, a miałam tylko niewielką próbkę i wydawało mi się, że do kryjących to on raczej nie należy.

Cytat:
Czy one przy takiej cerze w upale wytrzymają?
Affinitone na pewno nie. Jest bardzo przyjemny, lekki i krycie ma całkiem całkiem, ale nie jest to podkład trwały - u mnie przy normalnej pogodzie wytrzymuje ok. 5h, później zaczyna 'znikać' z twarzy. Co prawda, nie robi przy tym placków, albo chamskich prześwitów, niemniej jednak - powoli ściera się ze strefy T.

Cytat:
Czesc! Mam problem. Musze kupic jakie podklad. Ten ktorego uztwam teraz konczy sie. Mam obecnie kryjacy Pierre Rene. Fakt jest dla mnie za pomaranczowy ale mieszam go z innym i efekt jest calkiem wporzadku. Mam cere sucha. Nawet bardzo. Suche skorki to moja zmora... zwalcze jedna pojawia sie nastepna i tak w kolko. Chcialam podklad dosc kryjacy. Lubie efekt gladkiej cery. Zakryte piegi chociaz te na skroniach ;-) Myslalam o Revlon Colorstay do cery suchej . Ma sporo kolorow wiec moze akurat. W internecie mozna kupic go duzo taniej widzialam. A drugi nad ktorym sie zastanawiam to Bourjois- Healthy Mix. Dodam ze jestem blondynka. Mam 23 lata i wygladam baaardzo mlodo niestety ale nic nie poradze. Taka moja uroda ;-)
Wg mnie Colorstay wcale nie jest jakimś bardzo kryjącym podkładem i wersja dla cery suchej i mieszanej była mniej trwała niż dla tłustej, efektu photoshopa też nie było.
Ja polecam mój ukochany Rimmel Lasting Finish - ma typowo gęstą fluidową konsystencję, zostawia 'mokre' wykończenie, zakryje wszystko. Co do Healthy Mix - nie używałam, ale słyszałam, że bardzo przyjemny, aczkolwiek krycie średnie.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora