Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 17:04   #954
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, jak za młodu chodziłam bez czapki zimą albo w kusej kiecce na obcasach to już był mus.
No co tu będę ściemniać, chciałam się podobać, no
I też rozumiem dziewczyny, które preferują wygląd ponad wygodę/ praktyczność/ciepłotę. Rozumem, ale też w sercu troszkę współczuję (marznięcia) i cieszę się, że to już poza mną.
Coś za coś, jak to mówią. Niby starość nie radość, ale w tyłek ciepło przynajmniej
Mam to samo.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Oj wygodę to ja też lubię, ostatnio to wszystkie obcasy sprzedałam, jak tylko przeszłam w takich jeden raz i łudziłam że jeszcze się przyzwyczaję, z moim kręgosłupem, to nie przejdzie, jest problem się ubrać jak jest okazja, bo wszystko mam na luzie. Nigdy w obcasach nie czułam się dobrze, tyle że jak miało się te 16-ście to jeszcze jakoś dało się przecierpieć w imię wyglądu.
Obcasy wkładam, jak chcę/muszę dobrze wyglądać. I na pewno nie wtedy, gdy robię zakupy ciuchowe, nie mówiąc już o spożywczych
Na co dzień najlepiej mi się sprawdzają sportowe buty, tym bardziej, że ja dość szybko chodzę. Do tego kuc, dżinsy lub fajne dresy i tyle
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora