Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 17:55   #3114
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chyba zaoszczędzę, bo mi nie podchodzi
Mnie też
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z warami obciągary, właśnie wróciłam z dostrzykiwania I gifty od doktor, mówiłam już, że mam fajna lekarke?

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A wiadomo czy na pewno taki sam będzie u nas?

I co ja mam zrobić jak kusi mnie tylko paletka?
Możemy zrobić biznes, bo mnie paletka niepotrzebna

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Moje usta wyglądają teraz jak po obrobieniu całej wioski murzyńskich anakond . 1 ml mi dała i rozłozyła na 2 razy żeby nie przesadzić, póki co mam 0,6 wstrzyknięte, za tydzień idę znowu jak stwierdzi, że już starczy w usta to mi poda gdzie indziej .
A ten Acnatac to mi dała bo mam takie grudki na policzku, naprawdę super lekarka, pyta się czy prace mam, ja mówię, że nie, a ona, że mi pomoże i wzięła tel i zadzwoniła do kierownika Douglasa czy kogoś nie szukają


Super lekarka

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Never jesteś niemożliwa.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------


Dobrze mówi, czekamy. Daj tylko znać wtedy ile anakond trzeba obrobić dla takiego efektu. W sumie mogliby tak opisywać ilość wstrzykiwacza.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak mi sie skojarzyło z Never

https://instagram.com/p/BLIny2AgKNI/

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przytachałam dwie spódnice, bluzeczkę, szminkę, zrobiłam i objadłam się pyszną pomidorówką, a teraz siedzę i wdycham Tresor La Nuit, którym sie dawno nei perfumowałam,a który jest dla mnie genialny

Ja wracam z Macową Model Behaviour
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
dałam szanse nr 2 wczoraj na wieczór i za głupotę mnie pokarało, nie cierpię dziada killera
Też nie cierpię Muse
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Więcej mnie tu nie ma niż jestem, robota mnie pochłonęła ale obczaiłam dzisiaj perfumową okazję
Ange ou Demon Le Secret 2013 edt 100ml za 139,40
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html
Ooo tylko czy będzie korek?
EDIT: edt nie próbowałam hmm... ładny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora