Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-10, 14:48   #70
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

fossa, jak dla mnie Effacklar K jest bardzo dobry. Ogranicza zdecydowanie ilość wyprysków, szybciej się goją i blizny po nich szybciej znikają. Fajnie też ogranicza tłuszczenie skóry. Oraz oczyszcza pory... Swego czasu miałam naprawdę względną, ładną buźkę po nim. Potem trochę odpuściłam i żałuje...

Z LRP miałam też próbkę żelu Effaclar - bardzo mi przypasował, ale nie stać mnie na żel za 40-50 zł. Zużyłam też próbkę Toleriane, ale mnie potwornie pozapychał.
Mam też próbkę Active C, zużyję przy okazji, na razie chcę żeby buźka się podgoiła trochę.

matryca, woda termalna łagodzi podrażnienia, koi skórę, zmniejsza zaczerwienienie oraz rewelacyjnie odświeża (zwłaszcza w upały). Chyba nawet przyspiesza gojenie. Po masakrach to dla mnie kosmetyk pierwszej pomocy. Używam też wody zamiast toniku.

---
Mi chyba najbardziej brakuje wsparcia w tym nałogu. Ciągle tylko słowa krytyki i krzyki. Przecież wiem, że robię źle. Brakuje mi słów typu "rozumiem Twój problem, wiem że Ci ciężko". Zamiast tego wykrzyczane ostro "co ty zrobiłaś z gębą", "czemu drapiesz gębę". I jak tu mieć szacunek do siebie, gdy słyszysz że masz "gębę" nie twarz... czuje się wtedy taka poniżona, i jeszcze bardziej nienawidzę siebie za to
azure jest offline Zgłoś do moderatora