Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 21:51   #1794
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ciąg dalszy postu z radami dla eorath
musisz sobie tez kupic cos fajnego do oczyszczania zeby sprawialo ci przyjemnosc chodzenie do lazienki hehe ja teraz planuję kupic żel do twarzy iwostin purritin bo ma bardzo dobre recenzje na kwc.. chwilowo używam próbki 50ml żelu do twarzy effaclar-też jest genialny bo po zmyciu twarzy z makijazem i tuszem płatek z tonikiem jest zupelnie czysty!! ale niestety kosztyje ze 40zł to ja wole za tą cene miec i zel i tonik bardziej ekonomicznie mysle hehehe mialam kiedys tez dermedic żel do twarzy za ok 16zł i tez rewelka ale ja zawsze musze testowac kolejne hehe tonik kup ale bezalkoholowy bo kwasy i tak nieźle wysuszają... no i koniecznie peeling! polecam st ives. no i jesli chcesz to nawilżający krem predzej czy później przy kwasach ci sie przyda hehe odkrylam teraz humektan-30ml ok 10zł, a 100ml ok 22zł.. jak mi sie skonczy maly to na pewno kupie duzy
podsumowując:
woda utleniona 1zł
alantan plus 5zł
pasta cynkowa 1,50zł
acne derm 18,50zł
żel do twarzy-pewnie jakis masz
peeling st ives taki duzy 150ml w rossmanie ok 11zł
humektan 30ml 10,99zł
tonik bezalkoholowy do cery tłustej(ja mam pharmaceris 18zł ale taki średni wiec szukam lepszego)
nie są to kosmiczne koszty jak na wymianę calego zbioru kosmetykow....
a moze podasz jakich kosmetykow uzywasz to moze ktores są fajne i nie musisz wymieniac
fajne kosmetyki sprawiają ze bardziej sie staram hehe jesli jesteś też zakochana w swojej półce łazienkowej to wiesz o czym mówie hehe
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora