Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 19:24   #2153
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Strasznie mi się włosy przetłuszczają - Wam też?
Zaczęłam jakis czas temu pić aloesu, myslicie, że może to miec związek?
a mi strasznie wypadają
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45529561]A miałaś serum z wit. C? Ciekawa jestem go bardzo, bo niedługo będę jego szczęśliwą posiadaczką (właśnie niedawno zdenkowałam Nu Fountain i raczej nie powtórzę zakupu ze względów praktycznych- to trzymanie w lodówce sprawia, że o nim zapominałam), natomiast 100% Pure miałam tylko próbkę i wiem, że mnie nie podrażnia, ale ciekawa jestem jego działania u innych [/QUOTE]
ja swojego jeszcze nie otworzyłam...
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dobra... obracanie zdjec na komorce to juz wyzsza szkola jazdy, ale na kombinowanie nie mam czasu. oto to, co mi sie ostatnio uzbieralo.
pierwsza fota to rzeczy mlodego, czesciowo tylko nowe.
druga to aktualnie uzywane w wannie dobroci.
trzecia to moje szalenstwo ostatnich dni tu pewnie sie do niektorych rzeczy przyda opis.
-deo alva dobry, dziala. nie pachnie, wiec jak jakies aromaty sie ulatniaja, to wiadomo o co chodzi... ale na razie dawal rade. w czwartek test na zumbie.
-mini szampony apeiron keshawa i belmar, oba do tlustych klakow, bede testowac na dniach.
-akamuti czarne mydlo afrykanskie - a co, tez chcialam w koncu sprobowac. testy od zaraz.
sorry ze tak byle jak, moze pozniej sie przyloze... no i przyznajcie, ze wiecej mi nie trzeba. szlaban na 100%pure...?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45537471]A będzie zdjęcie. [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
innego zelu do tylka nie mialam, ale ten baaardzo lubie no moze jak mam sie czegos czepiac, to opakowanie... wolalabym pompke
lavera nic a nic nie obciaza, wlosy piszcza po umyciu i ladnie pachna, sa lekkie, ale nie jak takie pierze, tylko jakby odciazone wlasnie.
so bio to krem bb perfecteur de teint - juz wyprobowalam i ma niezle krycie. odcien jest dosc jasny i nie ma nic rozowosci. w sumie to kolor idealny dla mnie. jak sie jeszcze sprawdzi pielegnacyjnie, to bede szczesliwa

wyprobowalam tez mydlo afrykanskie - no, cos z tego bedzie chyba... na razie jestem zachecona do dalszych testow
i szampon belmar. ma ciekawy sklad:
(INCI): Helichrysum Italicum Flower Water**, Salvia officinalis Leaf Water**, Pinus Sylvestris Leaf Water**, Cupressus Sempervirens Leaf Water**, Juniperus Communis Fruit water**, Satureia Montana Leaf Water**, Artemisia Abrotanum Leaf Extract**, Juniperus Oxycedrus Fruit Water**, Sodium Cocoyl Glutamate, Honey*, Salvia Officinalis Leaf Oil**, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Lavandula Angustifolia Flower Oil*, Helichrysum Italicum Flower Oil**, Juniperus Oxycedrus Fruit Oil**, Juniperus Communis Fruit Oil**, Cupressus Sempervirens Leaf Oil**, Artemisia Abrotanum Leaf Extract**, Xanthan.
wzielam go niewiele, pierwsze mycie nic sie nie pienil, a przy drugim juz bylo fajniusio. zapach ziolowo-przyprawowy, swiezy. na razie wrazenia pozytywne bardzo

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


ja nic nie widze, nic nie widze!!! echh, kusicie............... a ja naprawde musze sie opanowac...
możesz wstawić jakiś link do tego szamponu

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A ja na swojego iHerba nadal czekam (wysłany 27.02). I na paczkę z phenome - wysłaną w piątek kurierem
Zdecydowanie czekanie to najmniej przyjemny etap robienia zakupów przez internet

Fajne zakupy dziewczyny

A, zapomniałabym chlapnęłam sobie wczoraj do wieczornego kremu z aloesem ciut soku z granatu i rzeczywiście coś w tym jest, bo buźka zdecydowanie jakaś jaśniejsza była rano.

Poszukuję jakiegoś delikatnego żelu do mycia twarzy żeby współpracował z Clarisonikiem.
Ten ichni z zestawu jakoś mnie nie przekonuje.
Póki co używam z mydełkiem z oślim mlekiem ale raz na jakiś czas przydałby się żel jakiś. Polećcie coś (oprócz sylveco rumiankowego który pójdzie chyba do mycia pleców, jednak okazał się za mocny do twarzy).
co prawda to nie żel tylko taka przyjemna, bezemulgatorowa emulsja, ale świetnie współpracuje z clarim i osobiście je uwielbiam
linka nie wstawię bo wyczachowuje, ale zajrzyj na "więcej niż eko" do zakładki promocje i tam są dostępne 2 emulsje 100%pure do mycia twarzy, polecam do tłustej cery
Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest tu ktoś po 30? Bo chciałabym kupić sobie krem pod oczy i nie mogę się zdecydować. Myślałam o AMB System Absolute albo MG avokado, ale wciąż się waham. Mam już zmarszczki pod oczami (te największe to mimiczne, bo mam z natury luźną skórę), rano podpuchnięte, a ostatnio od makijażu/pudru bardzo mi wyschła skóra pod oczami. W moim odczuciu wyglądam, jakbym się nagle postarzała :-( Mogłybyście mi doradzić jakiś krem, który u was się sprawdził?
teraz ten testuje i też mi pasuje
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...PROTECTION/165

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pomimo, że mam wciąż 18 to mogę polecić dla 35+ awokado mg - mam od jakiegoś czasu, wczesniej tez trochę używałam i jest super

to nam obu wiosna służy jak widać
gdyby to mydło pachniało różą, to bym je oddała
to jest zapach palisander - drewno pachnące różą i całe szczęście to właśnie drzewny zapach się wybija róża nie jest nachalna ani konkretna, drewno różąne pokryte mchem.


A teraz spowiedź fotograficzna z ostatnich na długi czas (mam nadzieję) zakupów.
No dobra, jeszcze jeden iherb z mydełkiem idzie

ten spray andalou to jak używasz, żeby dawał fajne efekty? na mokre/ suche włosy, na całość czy tylko u nasady?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora