Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co sądzicie o Leg magic??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 11:29   #24
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

ja duzo czytalam na innych forach i zacytuje wsyztskie wypowiedzi na temat skutecznosci ( nie bede odawac linkow bo nie chce nikomu dawac reklamy ... raz za podanie linka moderatorka mnie ladnie upomniala ) :

cyt:

Autor: Gość: e... IP: *.ovh.net 11.01.07, 00:29
a co do LEG MAGIC cóż ćwiczę systematycznie i dlatego widzę wyniki podobają miesie te ćwiczenia i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Gdzie zakupiłam?! w
TvMarkecie widząc ich reklamę. Początkowo nie wierzyłam w takie skutki ćwiczeń
na leg magic ale czytajca sporo opinii na temat tego urządzenia skosiłam sie i
nie żałuje. Pozdrawiam

Autor: Gość: Wiki IP: *.kruk-inkaso.com.pl 03.08.07, 08:27
zgadzam sie z poprzedniczka... ja rowniez wypowiem sie pozytywnie na temet tego
urzadzenia bo jestem rowniez zadowolonz z wyników jakie osiagam cwiczac na Leg
Magic. I rownie zuwiezylam reklmom z TvMarketu i sie nie rozczarowalam.
pozdrawiam

Autor: Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.07, 12:17
dziewczyny jesli chodzi o ten sprzet to daje rezultaty moje ciało
jest bardziej wyrzezbione mam na brzuszku juz zarys miesni jednak
z wagi nie spadlam ani 1 kg , bo zeby waga zmalala czeba wlaczyc
diete

Autor: Gość: bbjj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 20:56
cwicze od 6 dni...daje popalic...w reklamie te cwiczenia wydaja sie bardzo
proste..ale to tylko zludzenie...nogi bola jak diabli....ale wlasnie o to
chodzi...chcemy ladnie wygldac....wiec trzeba cwiczyc...cwiczyc....i jeszcze
raz cwiczyc....)

Autor: Gość: martulka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 22:51

zesc, ja kupilam, jakis tydzien temu i zaczelam jak to sie mowi
slizgac sie, powiem, ze poczatki byly kiepskie oczywiscie dla mnie,
bol miesni, ale jestem twarda jak stonka i cwicze dalej, szczerze
moje miesnie nog ulegaja poprawie. notabene widzialam dzisjaj w tv
reklame firmy mango i maja podobny sprzet o okolo 50 zl taniej.

Autor: Gość: e... IP: *.ovh.net 27.08.07, 17:50

cwicze prawie miesiąc zrzuciłam już ponad 4 kg wiec jestem mega zadowolona.

Autor: Gość: monia IP: *.starnettelecom.pl 06.09.07, 12:29

kupilam leg magica w warszawie w sklepie w podziemiach pod alejami
miedzy mariottem a cntralnym. ciezko bylo mi wydac tyle kasy ale sie
oplacilo. w sklepie jest jeden rozstawiony i mozna na nim spkojnie
pocwiczyc i wyprobowac. szczerze mowiac lepiej kupic w sklepie i
oszczedzic 45zl za przesylke
16.04] 20:54 materunia
ja mam leg magic i jak narazie jestem zadowolona. uzywam go dopiero od kilku dni więc trudno mówić o rezultatach, ale mam nadzieję, że będą. wygląda na niewinny sprzęt, ale daje popalic. Na dołączonej płycie dvd jest zestaw ćwiczeń przez pierwsze dwa dni nogi mnie bolały i nie mogłam wejsć po schodach, ale teraz jest ok.

aga000 (wojnar.a@wp.pl)
Cześć dziewczyny! Ja od piątku posiadam leg magic i powiem wam, że daje popalić! W TV te ćwiczenia wydają się dziecinnie łatwe ale w rzeczywistości nie jest to takie proste(przynajmiej na początku) a nogi bolą mnie jak cholera!! Ale to dobrze bo to znaczy, że mięśnie pracują! Jak poćwiczę troszkę dłużej to napiszę jakie są rezultaty.
A na przesyłkę czekałam aż 4 tygodnie ale towar zdogny z opisem Mam nadzieję, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto-teraz tylko silna wola i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!!! Pozdrawiam

MMMamuśka
Nieuchronnie zbliżam się do 40-tki. Prowadzę siedzący tryb życia: pracuję 8 godzin przed komputerem i jeżdżę samochodem, mało spaceruje, więc po urodzeniu drugiego dziecka moje uda, pośladki i brzuch wyglądały okropnie. Pisze w czasie przeszłym „wyglądały”, gdyż 8 dni temu kupiłam LEG MAGIC i ćwiczę raz dziennie. Do urządzenia dołączona jest płyta DVD z zestawem ćwiczeń do wykonania. Wykonanie ich wraz z prezenterką zajmuje mi ok. 15 – 20 min. (to zależy czy włączam pauzę aby chwilę odpocząć). Wcześniej chodziłam na aerobic dwa razy w tygodniu, ale nie zawsze miałam z kim zostawić dzieci, a poza tym z dojazdem zajmowało mi to aż. 2,5 godziny. Obecnie ćwiczę kiedy dzieci pójdą już spać, a rano po przebudzeniu siadam na łóżku i z ogromną radością spoglądam na swoje nogi. One z dnia na dzień jędrnieją i chudną!!! Jak tak dalej pójdzie to w lecie znów założę króciutkie spodenki i bez skrępowania wyjdę na plażę. LEG MAGIC jest rewelacyjny!!! Działa dokładnie na wszystkie te okolice, o których mówią w reklamie!!! Wcale nie uważam abym przepłaciła. A jeszcze jedno, ja dziennie wypijam ponad 2 litry wody i pije takie ziółka oczyszczające organizm, aby szybciej usunąć z organizmu wszystkie szkodliwe substancje, które w wyniku ćwiczeń uwolnią się z moich tłuszczykowych zapasów. Pamiętajcie to ważne, gdyż jeśli toksyn nie usuniecie, to może wam się np. pojawić trądzik na twarzy. Pozdrawiam.

madziunick
dziś mamy dopiero 7 dni odkąd mam leg magic ale musze powiedziec ze ja akurat nie mam chudych nóg wiec widze czy to działa czy nie..
Szczerze mówiac chodziłam i na siłownie i na aerobic ale żadne cwiczenia nie pomagały na górne miesnie ud na leg magic nie cwicze codziennie niestety ale widze ze nad kolanami juz mi sie miesnie zaczynają kształtowac choć nie mówie że jest rewelacyjnie juz.. nie oszukujmy sie aby schudnac i ukształtowac miesnie nie wystarczą tylko ćwiczenia a trzeba tez dołożyc diete....

Dla mnie np to ze w instrukcji jest informacja o dużej ilości diet było wielkim plusem!!!! NIe każdy ma czas na układanie dla siebie indywidualnej diety a przy kształtowaniu sylwetki jest to bardzo wazne.
Staram sie od roku odchudzić i jak na razie posżło 9 kg i wiem co to znaczy ciezka praca ..
Niestety nie cwiczyłam wczesniej regularnie ale od jakich 3 miesiecy staram sie przynajmniej... (gdybym cwiczyła byłoby wiecej kg utraconych, bo ćwiczenia przyspieszają przemianę materii)
Na to urzadzonko tak jak i na rowerek stacjonarny wskakuję kiedy chcę i nie musze biec na siłownie.. bo mam ogólnie mało czasu...
I niech tego niektórzy nie uważaja za kryptoreklame bo tego nie robie..

A przed chwilą skończyłam trening z płyty...
To że nie ma na niej samych cwiczeń z Leg magic jest akurat dobre bo watpię żeby którakolwiek dziewczyna wytrzymała 15 minut ćwicząc na samym leg magic!! to wbrew pozorom ciezkie ćwiczenia kiedy chce sie je wykonywac dokładnie..
Poza tym na płycie są też ćwiczneia na brzuch wiec to tez duży plus...

Aczkolwiek uważam ze 349 to duża cena jak za tak proste urzadzenie.. pewnie za 1-2 lata wejdą podróbki równie skuteczne ale o wiele tańsze.. (to urządzenie jest proste w produkcji)


Tigrrrresse
Witam
Wczoraj po raz pierwszy ćwiczyłam na LegMagic i stwierdziłam, że napiszę o nim parę słów dla ciekawych dziewczyn, bo jeszcze parę dni temu sama byłam ciekawa
Przyznam szczerze, że nie myślałam, że moje mięśnie ud są w aż tak opłakanym stanie Powiem jedno: daje popalić do urządzonko i to ostro!!! Ja odczuwam najbardziej pracę wewnętrznej strony ud.
Jeśli chodzi o dołączoną książeczkę, to wg. autora LegMagic to po prostu system zdrowego trybu życia (czyli sport + odpowiednia dieta), a nie samo urządzenie LegMagic. Ono ma być pomocnym dodatkiem. Można tam znaleźć różne ćwiczenia i przykładową dietę.
Dołączona jest też płyta z 13-to minutowym programem treningowym, który polega na przeplataniu ćwiczeń na LegMagic i innych ćwiczeń na nogi, brzuch i ręce (po minucie każde). Próbowałam dziś wykonać ten trening, ale niestety dla mnie jest troszkę zbyt intensywny, chociaż przyznam szczerze że wykonywałam go trochę wolniej niż ćwicząca tam dziewczyna i opuszczałam pewne ruchy Spociłam się jak mysz, ale to chyba duży plus! I w dodatku pewnie wynika z braku kondycji, chociaż ćwiczę od jakiegoś czasu na stepperze. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie ok
Nie oszukujmy się, że trening na samym urządzeniu nie jest monotonny, bo polega że tak powiem na zjeżdżaniu się i rozjeżdżaniu non-stop. Ale uwierzcie, że na samym początku nie da się robic tego zbyt długo Tak samo monotonne jest ciągłe chodzenie na stepperze czy bieganie na bieżni, dlatego ja traktuję LegMagic jako dodatek
Ogólnie rzecz biorąc jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z tej zabójczej maszyny, bo to zawsze jakieś urozmaicenie Jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć nic o efektach, ale dam znać za jakiś czas jeśli ktoś będzie ciekawy

madziunick
mam ten przyrzadzic juz 2 tygodnie i 2 cm straciłam w nóżkach, szczegónie to widać na wewnetrznych stronach ud, poza tym w talii poszło bo nie mam juz takich boczków.
Ogólnie to cwiczę jak mis ie zachce...
na poczatku 30 powtórzeń nie mogłam za jednym razem zrobić a teraz 70 robie
Gdybym cwiczyła z płytki to pewnie juz 2 razy wiecej by ubyło..
ale tak jak podkreślam!! bez pracy nei ma kołaczy!!

Ewuńka25 (ewag@bytow.net.pl)
Witajcie Laseczki!
ja mam Leg Magic od 2 tygodni.Cóż mogę powiedzieć...najkrócej będzie gdy napisze: TO DZIAŁA!ćwicze 1 raz dziennie co dzień i efekty są widiczne!Nóżki mi wysmukły,samopoczucie mam też lepsze...niewinne urządzenie a daje w kość!Ale to dobrze bo o to w tym chodzi.Małą dietka od 18 tylko płyny i jest super!Pozdrawiam i życzę powodzenia!

dm Maria 22
super widac ze dziala u mnie efekty tez sa szybko zauwazalne.. LEG MAGIC jest NAPRWDE SUPER

[23.07] 19:22 ola2007
witajcie
ja używam leg magic już jakiś dłuższy czas i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczywiście nie zaryzykowałam kupna z niesprawdzonych źródeł. trochę poczytałam postów tu i tam i zakupiłam w polecanym tv markecie. Nie żałuje urządzenie spisuje sie wspaniale a systematyczna praca daje zauważalne wyniki pozdrawiam

Iwonek21
Witam,od dzis zaczelam cwiczyc na Leg Magic..wydawało mi sie,ze bedzie łatwo i przyjemniej,ale to naprawde daje w kosc...podłamałam sie kiedy nawet nie zrobilam 30 sekundowej serii tak jak jest napisane w ksiazeczce,ale bede cwiczyc codziennie i pisac na bierzaco jak mi idzie..powiem tylko,ze nawet po godzinnym areobiku nie byłam tak mokra jak po cwiczeniach z płyta na Leg Megic..dodam,ze jestem początkującą osoba,jesli chodzi o trening.pozdrawiam i 3mam za Was dzięwczęta kciuki

Iwonek21
Drogie Panie mija dziś trzeci dzien odkąd ćwicze,wiec to za mało by mówić o rezultatach,ponadto gdy jest cieplo jezdze na rowerze(ostatnie dwa dni,bo niestety dzis u mnie pada)no i nie jem na wieczor,ostatnim posiłkiem jest obiad,i niestety narazie ciezko mi odstawic ostatecznie slodycze(jestem przed okresem i moj wilczy głód daje ciagle o sobie znac)ale staram sie pilnowac...w dodatku choruję na cukrzyce(typu1) od 8 lat no i niestety czasem jestem skazana na dojedzenie czegos slodkiego lub nawet nocny posiłek,ale grunt to nie poddawac sie i systematycznie cwiczyc...odezwe sie jeszcze Drogie panie i 3mam za Was kciuki...co do przesyłki to ja nie wiem jakim cudem zapłaciłam tylko 335,69...ale im mniej tym lepiej

Sylwia 1976 (cornelia76@buziaczek.pl)
witam kupilam leg magic tydz temu i juz mi spadaja spodnie z tyleczke ale mam pytanie ile trzeba dziennie cwiczyc bo ja robie 800 ruchow czy to wystarcza? prosze niech ktos mi cos poradzi
[01.08] 19:36 babcia ewa 44
O BOZE DZIEWCZYNO TO TY JESTES DOPIERO GWIAZDA JA ROBIE 150 DZIENNIE CO PRAWDA MA GO OD WCZORAJ NOGI MNIE BOLA ZE LEPIEJ NIE MOWIC Z TEGO CO WIEM TO CONAJMNIEJ TRZEBA ROBIC 15 MINUT DZIENNIE JA OD NIEDZIELI POSTARAM SIE ROBIC 3 RAZY PO 5 MINUT DZIENNIE MAM NADZIEJE ZE MOJE SPODNIE TEZ BEDA MI SPADAC ALE DZISIAJ CZUJE JAK BYM MIALA PO DZIESIEC KILO DO KAZDEJ NOGI PRZYWIAZANE
MAM NADZIEJE ZE ZAKWASY ODPUSZCZA SZYBKO DOBRZE ZE MAM PRACE SIEDZACA ODEZWE SIE PO NIEDZIELI

sylwia*1976
no powiem Wam ze nogi tez ładnie zeszczuplały-nigdy gruba nie bylam ale po ciąży chcialam zrzucic 5 kg i chyba to sie uda juz wkrótce Leg Magic bardzo mi sie podoba jako sprzet do cwiczen-kiedys mialam gazelle free stayle ale jakos nie bylam zadowolona i sprzedalam a cwiczenie na magicu jest fajne ale jak wspominalam dziennie robie te 800 ruchów...ufffff A I JESZCZE COSSSSSSSSSSSSS.......... ......kupcie sobie pas termiczny(taki z gumy koszt ok 30 zl na allegro) i zakladajcie do cwiczen efekty beda 3 razy lepsze a jak zdejmiecie pas to bedziecie caaaaaale mokre a jak szybko boczki znikaja
[02.08] 18:07 babcia ewa 44
LEDWO CHODZE TAK MNIE TE NOGI BOLA MIALAM PISAC W NIEDZIELE ALE MUSZE PODZIELIC SIE WRAZENIAMI KIEDY TEN BOL MI PRZEJDZIE ? 3 DZIEN ALE DAJE RADE Z ZACISNIETYMI ZEBAMI!!! A TAKIE PASY TO JA MAM !!MOZNA JE KUPIC W MARKECIE CHYBA ZACZNE W NICH TEZ CWICZYC
IWONEK JAK WROCISZ TO PRZECZYTAJ MOJE RELACJE CIESZE SIE ZE KTOS MNIE POMYSLAL MILEGO WYPOCZYNKU!!
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując