Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 14:08   #598
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Helloł

Andy, dziękuję ci bardzo za wskazówkę dotyczącą konsultacji z Bunny. Nie omieszkałam... Wyszło na to, że niestety muszę zakończyć przygodę z blondem na odcieniu 8.13 + 7 loreal excellance. Wiadomo, zachwycona nie jestem, ale wiem już teraz, że rozjaśnianie nic więcej nie da - tyle prób i mam nadal miedź

W związku z tym, że po prostu Tobie ufam, mam pytanko; czy miałeś już do czynienia z tymi odcieniami? Przeglądam forum na różne sposoby, dziewczyny głównie opisują kolor, a na zdjęciach trudno się wzorować ponieważ większość z nich przyciemnia jasne włsosy jak np. Kitka (blog bunny http://blogblondbunny.blogspot.com/ z 15.08. wpis). Jak myślisz, czy bardzo ciemno mi wyjdzie? A może na tym pozimie znasz jakiś zamiennik tańszy? Bo jak zdecyduję się na loreal to 68 zł nie moje. Chciałam się Bunny spytać o zamiennik, ale tak dziewczyna mi radziła, że śmiałości jakoś nie miałam - stara jestem a się wstydzę

No to poczekam na odpowiedź....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




Widzę, że blondynka z Ciebie w pełni, nawet avatar jest już BLOND
Super!
no jak chcesz pozbyc sie łatwo rudgo to przyciemnienie, bo rozjaśniac mówiłem ze juz nie będziemy a widzisz ze walka z rozjaśniajacymi farbami męczy hm ja nie stosowałem akurat tych odcieni co bunny mówi, mozesz jej zaufać, tak, prawdopodobnie wyjdzie Ci tak ciemno, ale spokojnie, masz włosy po rozjasnianiu, kolor sie spłucze i miejmy nadzieję, wyrówna. chociaż sądziłem ze Bunny poradzi jakąś fryzjerską chłodna farbę.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując