Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-17, 10:41   #1007
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
cześć po dekoloryzacji i bardzo częstym farbowaniu blondami ( od ok. miesiąca co tydzień- czyli 4 razy- nie bijcie) mam kolor, który w cieniu, w domu ma poziom 8 blond z lekko rudą poświatą a w słońcu jest jaśniejszy. Kolor ten niestety się zatrzymał i każde kolejne rozjaśnianie wogóle go nie rusza. Marzę o bardzo jasnym blondzie mw. takim, jak na załączniku. Czym to ruszyć, rozjaśniacz spali mi włosy. Chodzi mi o to, który poziom farby powinnam nałożyć, od razu 12? będę łysa...
w bardzo złym są stanie? wiem o co chodzi, że farba juz nie rusza poziomu...to potrafi być frustrujące. ja bym zrobił kąpiel rozjaśniającą

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika2586 Pokaż wiadomość
Jak użyje tego wellatona to wyjdzie ciemny mowisz?tzn jaki? jakis braz? ja nie chce uzyskac blondu tylko jakis braz
Czyli co ten garnier Eo nie nadaje sie,nie rozjasni mi wlosow? chcialam wlasnie pominac juz te zafarbowane odrosty i polozyc na reszte wlosow..
sklepowe rozjaśniacze się nie nadają bo mało rozjaśniają i niszczą w porównaniu do fryzjerskich

jaki brąz chcesz uzyskac? tzn zdjęcie pokaż
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując