Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 20:28   #290
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Mama wyslala mnie do Lidla po napoje, a ze Dm obok to weszlam z poleczki wzielam ksiazeczke z wypisanymi nowosciami. Ale w niej znalazlam tylko nowe lakiery. Niestety wiekszosci nie ma. Wzielam paletke cieni 070. Nie bylo juz linera. Obmacalam baze pod cienie i szminke 250 Matt About Pink (cudna). Spodobal mi sie lakier 29 will you berry me? Bede u mamy jeszcze do konca nastepnego tygodnia i mam 3 dm-y obok, wiec napewno jeszcz cos wybiore

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Ogólnie dziejszy wieczór miałam zajęty depotowaniem cieni tylko jeden mi się całkowicie wykruszył - vanessas paradise i muszę jutro rano lecieć żeby go kupić, bo to jeden z piękniejszych cieni pojedynczych catrice a go wycofują ;( Dziewczyny czy któraś z Was depotowała może cienie wypiekane?
A Vanesse Paradise kupilam ostatnio w Polsce, bo maja wycofac a lezal samotny w koszyku z przecenami to wzielam, ale nie mialam okazji jeszcze nim sie malowac[/QUOTE]

Dla mnie jeden z piękniejszych i fajnie napigmentowanych cieni, bardzo często go używałam w lecie, dlatego jutro muszę kupić bo strasznie mi go szkoda że cały się powykruszał :/ a jak pigmentacja tej paletki którą kupiłaś? Bo jak dla mnie paletki ze stałej oferty były i są nadal kiepsko napigmentowane. Jedynie te z limitek trzymają formę.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując