Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 15:59   #334
aveElba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Pomocy! Jak wypłukać kolor. Pilne!

Cześć Dziewczyny. Potrzebuje Waszej pomocy i to pilnie! Wiem,że może taki temat już istnieje na forum,ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Chodzi mi o to jak najszybciej wypłukać farbę z włosów? Dodam,że ściągałam kolor jakieś 6 dni temu. Włosy po dekoloryzacji były pofarbowane na miedziany blond. Głupia,chciałam je przyciemnić i 3 dni potem pofarbowałam je na kasztan z dodatkiem miedzi . Włosy wyszły mi totalnie inne niż na opakowaniu farby! Ciemne! Boki mam dosłownie czarne,odrost jakiś czerwony,a końce jasne! Słyszałam,że szampon przeciwłupieżowy może mi pomóc. Czy jeśli moje włosy parę dni temu były rozjaśniane to czy kolor z nich przy użyciu tego szamponu lepiej się wypłucze? Jakich efektów mogę się spodziewać? Pomocy! Dzięki z góry za odp.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Chodzi mi tylko o to czy jeśli były wcześniej rozjaśniane to czy przy uzyciu szamponu przeciwłupieżowego kolor szybciej się wypłucze.
aveElba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując